Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat a nevnapjan?

Figyelt kérdés
Most konkrétan valami tárgyi ajándékot szeretnék, nem ilyet, hogy vegyek magamnak szexi fehérneműt, vagy főzzek neki vacsit. Meg amúgy is ezek már megvoltak. De kajas ajándék jöhet. Nem.dragars gondoltam, hanem csak valami apróbb dologra, valami cukiságra.
2018. jún. 12. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hányezer ft értékben?
2018. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pár ezer. Mondjuk olyan 5 ezer alatt. Saját kezűleg elkészítheto, kreatív ajandekot keresnek, de nem feltétlenül, csak általában ilyet szoktam :)
2018. jún. 12. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ennyiböl siman össze lehet vasarolni egy (ferfias!) karkötöre vagy nyaklancra valo kellekeket. Akar medalt is faraghatsz hozza vagy, ha eleg ügyes vagy, femböl keszithetsz.


Vedd figyelembe, hogy altalaban hogyan öltözködik es ehhez passzoljon.

2018. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt venném neki. nem cukiság de ketten is el lehet vele szórakozni és jó móka.

2018. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tőlem egy tábla Merci csokit kapott.

Nagyon örült neki, mert rajtam kívül senki sem köszöntötte fel :(

(Pedig több tucatnyi haverja van)

2018. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ékszert nem hord sajnos, illetve odafigyel az étkezésére így csokit nem akarok adni neki. Nem mondom, hogy semmi édességet nem eszik, csak hogy próbál keveset
2018. jún. 12. 12:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még ötletek!!
2018. jún. 12. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy is adhatsz neki nasit, ha te sütöd.

És akk "diétásra" is csinálhatod. :)

2018. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, de valami recept ötlet? Egyszerű süti kellene.
2018. jún. 13. 09:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod van az az amerikai csokis keksz.

Azt meg lehet csinálni rozsliszttel, cukorpótlóval vagy mézzel és étcsoki darabokkal a csokipasztilla helyett.

2018. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!