Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, történt olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, történt olyan veletek hogy megtetszett nektek egy hajléktalan férfi, vagy esetleg egy kéregető? Mondjuk egy szempárnak a színe, vagy arc.

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Petrit olvasol, ja nem.
2018. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Már az átlagos vagy attól elmaradó fizetés is sokaknál kizáró ok, szerintem a hajléktalan ha naaaaaaagyon jól néz ki valami idősebb gazdagnéninél találhat szexrabszolga szerepre. De az nem picit lesz megalázó.
2018. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Mintha a stabil anyagi helyzetű, munkahellyel és otthonnal rendelkező férfiaknak ne lenne szép szemük és arcuk...


Mi okom lenne épp egy hajléktalanék nézegetni még akkor is, ha szép? Messze túl kéne szárnyalnia a szépsége más férfiakét, ahhoz hogy nekem ez feltűnjön. Olyant meg nemigen tapasztaltam életemben, max filmekben létezhet ilyesmi, ahol gyönyörűséges színészek játsszák el az ilyen elesett embereket.

2018. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk arra volt példa, hogy hajléktalan-viszonylatban szépnek és aranyosnak tartottam 1-1 fiút-lányt vagy férfit, emiatt jobban megsajnáltam őt a sorsa miatt.

Inkább sajnálatot váltott ki a látvány, mintsem tetszést vagy vonzalmat.

2018. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen,volt már ilyen.Másnap is direkt arra mentem,akartam neki valamit adni,de nem volt ott.
2018. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán nézek rájuk, de a legtöbb öreg, és mivel ápolatlanok (részükről jogosan) inkább taszítanak.
2018. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Miért, neked tetszett már meg hajléktalan nő, arc vagy szempár alapján?


A leggtöbb hajléktalannál semmi ilyen előnyöset nem lehet észrevenni, annyira le vannak strapálva.

2018. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy az, szopófantom?!
2018. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as,mu-ha-ha.
2018. dec. 30. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:
A boltban a kasszánál volt elõttem egy hajléktalan, elõször azért figyeltem, mert furcsa mozdulatai voltak, gondoltam valószínűleg be van állva. Aztán vettem észre, hogy elég szép arca van, persze nagyon igénytelen volt az egész megjelenése. 25 körül lehetett. Belegondolva sajnáltam hogy egy egész jó pasi ilyen helyzetbe hozta magát. Észrevette, hogy néha ránézegetek és elkezdett felémfordulgatni, nézni, stb., a tipikus dolgok, amiket a pasik csinálnak mikor bejövök nekik. (Jól nézek ki, szóval sokszor tapasztalom) Mondjuk ezt is kissé szomorúnak találtam, gondoltam lehet csak pár éve lett hajléktalan, azelõtt ugyanígy viselkedett a neki tetszõ lányokkal, és most is csinálná, de most már tök más az egész így hogy hajléktalan... 22/L
2018. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!