Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor voltál idáig szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltál idáig szerelmes?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy? F/N ?


Te is emlékszel szinte mindenre?



2018. dec. 30. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Úgy átlag 2 naponta.
2018. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
1, 29, nem emlékszem.
2018. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Egyszer és még mindig tart, de sajnos viszonzatlan. F23
2018. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Egy párszor már igen... De csak egyszer volt olyan, aminél azt érztem, hogy le tudnám vele élni az életemet. De végül az is szakítás lett.
2018. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Gyermekszerelem alt. suliban, viszonzatlan. Tini szerelem tinikent gimibe. Ebbol volt 3 eves kapcsolat.

Aztan a ferjembe 6 eve, es minden nap egyre jobban, es ez tobb mint szerelem.

Fhuj de nyalas vagyok, de ez van 😅😍

2018. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Jah, 23N
2018. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Sokszor de ma már egy érzelmektől mentes ember lettem 25 f
2018. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Úgy igazán meg soha nem voltam szerelmes. Fellángolást éreztem már nem is tartott sokáig kb 6 hónap utána meg is untam a kapcsolatot . Az egyik kapcsolatom egy evig tartott másik majdnem ketto. ( ketto kapcsolatom volt eddig) az a baj velem hogy az eleje tetszik amíg izgalmas érdekes nem ismerem a másikat az a flörtölős időszak van de utána megunom az egészet amint ki ismerem nem tudok mit kezdeni a monotonitással a megszokassal hamar megunom a másikat. Másik bajom nem merem magam átadni teljesen egy kapcsolatban nem tudom úgy igazán elengedni magam

N24

2018. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

3*, ami inkább fellángolás volt, de tartósan, 1*, ami valódinak nèz ki.

36F

2018. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Én csak olyannal jártam, akit szerettem is. De így utólag már nem igazán értem, hogy mit szerettem bennük annyira, hogy járjak is velük, és ez nagyon szomorú. Mindegyikkel szoktam kommunikálni, ha keresnek (bár az egyik nemrég váratlanul meghalt, de addig vele is beszéltem.)

Utólag visszagondolva max 1 volt valóban szerelem a 4-ből, a többi csak szeretet. A legrövidebb 1 év volt, a leghosszabb 16 év.

2018. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!