Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mást nem zavarnak a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást nem zavarnak a párja haverjai által küldött meztelen nős képek, főleg, ha ismeritek is a csajt?

Figyelt kérdés
Párom természetesen mind szilveszterkor mind bármilyen ünnepélyes alkalommal puncis-csöcsös képeket kap haveroktól, biztos, ha én is kapnék farkas képeket nekem se lenne furcsa, de nőként olyan rossz érzés fog el, állandóan hasonlítom magam ezekhez. Ami azonban sokkal jobban zavar, ha olyan képeket/videókat kap, amin a haver csaja látható, akivel mondjuk hétvégente együtt bulizunk... Ez teljesen felháborít és alig győzöm magamban elnyomni :(
2018. dec. 31. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Elég undorító a pasid és a haverjai is.

Gondolom ő is küldözgeti a haverjainak a rólad készült mesztelen képeket.

2018. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy rémes nő vagyok, mert miért veszem ezt ennyire komolyan stb. Előre leszögezem, hogy soha nem csináltam belőle hisztit, olvasva itt is, hogy ez a férfiaknál egy teljesen normális dolog. DE nem tudom magamban elfolytani, hogy mennyire rossz látnom azokat a tökéletes külsejű nőket, akiket vagy a természet áldott meg jó idomokkal, vagy a plasztikai sebész varrta tökéletesre a mellét, seggét, punciját.

A haverok nem tökéletes nőitől meg a hideg kiráz, amikor megmutatja párom, hogy már megint mit küldött ez meg ez és belegondolok, hogy igen bizony, az adott nunus ott lesz a kertipartin akár... És én nőként sem tudok eltekinteni attól, hogy láttam, hogy dugják éppen seggbe, vagy bármi, akkor egy férfi, hogy tudna? :(

2018. dec. 31. 21:45
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
En inkabb azon a mondason aggodnek, hogy "madarat tollarol, embert baratjarol". A parod sem kepvisel am magasabb ertelmi szintet mint ezek. Ne aggodj, teged is latott mar mindenki, meg ha nem is tudsz rola.
2018. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
részvétem, hogy ilyen ép erkölccsel az ábrázolt emberek közt kell helytállnod :(
2018. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem igazán normális, hogy ilyeneket feltesznek, emlékszem én is benne voltam ilyen csopiba, csak amikor a csajt részegen pofán röhögtem, hogy már az egész város látta a nunust akkor ki lettem dobva :D


Nem igazán tudom magamba tartani ittasan a dolgokat... meg hát muszáj megtudnia a csajnak, hogy hát mindenki látta már...

2018. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te valami nagyon proli környezetben mozoghatsz, ha azt hiszed, hogy egy átlagos férfi ilyen és le kell nyelni a békát a nőknek, ha a pasijuk a haveri társaságban elterjeszti a mesztelen képeiket.

EZ NEM NORMÁLIS!

Én már rész szakítottam volna, ilyen emberek mellé még a trolin sem ülnék le.

2018. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A páromnak nincsenek ilyen jellegű képei rólam, én nem vagyok annyira elégedett magammal, hogy ilyeneket csináljon rólam.

Nem tudom miként kéne reagálnom rá, mondtam neki, hogy zavarnak ezek, azt mondta őt nem érdeklik ezek a dolgok, nem is foglalkozik velük, a pasik között sajnos akadnak ilyenek... Nade akkoris megbotránkoztat. Soha életemben nem voltam féltékeny, de ahogy jöttek ezek a képek, videók, aztán a munkahelyi sztorik (a haverokkal egy munkahelyen dolgozik, konkrétan ez tartja fenn köztük a kapcsolatot, különben nem sok közös van bennük) és hát arról is elég szívesen beszélnek neki, hogy ki épp melyik új kolleginát hogyan és hol próbálta fel -az ő szavaikkal élve...

Nagyra becsülöm a páromban, hogy mindent elmond nekem, hatalmas bizalmasa és barátja vagyok egyben, így az ég szerelmére nem akarom, hogy egyszer beteljen a pohár nálam és kifakadjak, hogy mennyire zavar, mert attól még ugyanúgy megtörténik majd csak nem fogja elmondani.

2018. dec. 31. 21:57
 8/15 anonim ***** válasza:
na stop..téged ez zavar neki meg nem életfeltétele..le kell szoknia érted erről..
2018. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de aki ilyen gusztustalan embereket a haverjanak tart meg osszejar velük az ne sokkal lehet jobb mint ők. Gusztustalan és ha ő is annak tartaná v zavarna akkor megmondana nekik vagy ha minden kötél szakad elkerülné őket. De ha nem szól akkor biztos tetszik. Egy egy csajos pl újévi képben még nincs semmi nadehogy az aktuális csajukrol intim képeket...... Gusztustalan
2018. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amikor szexpartnerkeresozott az akkori elettarsam,akkor adta ezt elo: a haverok,kollegak kuldik a kepeket. Tolag lattam meg a regjet szexpartnerkereson. Velem mar ket eve nem akart szexelni eleget. Visszautasitott meg kinevetett allandoan. Azonnal kirugtam eselkoltoztettem.


Szerkntem nezd meg alaposabban azokat az emaileket,h valoban a koleak/haverok emiljerol jonnek- a kepek....



N/37

2019. jan. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!