Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzalomból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalomból szerelem?

Figyelt kérdés
Ha már fél éve vonzódik hozzám valaki, és nem múlik el,akkor abból szerelem lesz? Vagy megmarad egyszerű vonzalomnak?

2019. jan. 1. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig. A legtöbb ilyen "vonzalom" egy dugás után elmúlik.
2019. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy csak annyira kellenék neki mert mindig az arcomat nézi nem a testemet és nagyon érdeklődő, figyelmes, mindent megjegyez velem kapcsolatba.
2019. jan. 1. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Akkor itt várható lesz valami...
2019. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt lépett volna már. Sok ember lehet vonzó egy embernek, de attól még ennyi. Szép is lenne.
2019. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A vonzalom az max pér hétig tart. Ami hozzabb, az már szerelem.


Szóval ő talán csak kangörcsös 😃

2019. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5

érdekes logikád van, bár lehet 1-2 fiúnak ez már szerelem :D


Én vonzódtam valakihez jóval hosszabb távon, és nagyon nem voltam szerelmes. ;) Nekem keverhető össze a kettő, ha majd igazán szerelmes leszel, megérted a különbséget. Amiről te írsz, az nem szerelem.

2019. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Au, bocs, asszem fáradt vagyok és nem jött át az irónia. :D
2019. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ha van vonzalom az jó főleg ha tartós.Azt hogy lesz-e több is így nem tudhatjuk.Nálam azért ha van vonzalom ott már lehet akár szerelem is.
2019. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lépni azért nem lépett mert édesanyám a főnöke:) de mindig érdeklődik utánam, figyelmes és látszik hogy szeret velem lenni mindig mosolyogva meg nevetve boldogan beszél velem. Meg látszik rajta hogy felvirul mikor ott vagyok.
2019. jan. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!