Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzalomból lehet szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalomból lehet szerelem egy napon?

Figyelt kérdés

Udvarolok egy lánynak és randizgatunk.Vonzódik hozzám de még nem szerelmes.Jól érzi magát sokat nevet, keres is.

Mit gondoltok lehet ebből valami?



2016. febr. 28. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet. Turelem.
2016. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak olyan emberek, akik nem a szalmaláng típusúak, hanem lassan engedik át magukat az érzelmeiknek és nehezebben alakul ki náluk a mélyebb kötődés. De ha kialakult, sokszor tartósabban is megmarad, úgyhogy ne add fel!
2016. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert szerintem ez vonzalom mert jól érzi magát velem mindig jókat nevetünk beszélgetünk...megérinti a kezemet, puszikat ad még igaz az arcomra...bár volt,hogy a számra is adott.
2016. febr. 28. 09:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg rám is ír a facebookon és kérdezi mi újság velem...szóval jó és azt mondja: "Majd alakul ez"
2016. febr. 28. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is először csak vonzódtam a mostani barátomhoz (közben nekem volt más), mostanra már teljesen beleszerettem
2016. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!