Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert ilyen rovid a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen rovid a ferfiak szerelme?

Figyelt kérdés
Azt mondja nagyon szeret, mondom jo. Szoval egyutt toltjuk a karacsonyt, minden rendben. Aztan elmegy a karacsony utan es nem beszel velem ! Majd amikor megkerdezem, nagy nehezen kozli velem, hogy nem tud egy "ilyen embert"szeretni ?! En meg csak nezek ki a fejembol, hogy milyen embert? Igazan nem is zavar, csak nem ertem, 2 ora alatt, hogy lehet megvaltozni ennyire. Tenyleg nem ertem a ferfiakat ! Kedves voltam amugy vele ! Tehat nem is kobunko, hogy kiegjem valami !
2019. jan. 4. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem két óra alatt változott meg a véleménye. Már hamarabb benne volt, vagy már volt is más, csak eddig tudta hordani az alarcat
2019. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Mennyi ideje voltatok együtt? Illetve milyen kapcsolat volt ez? Komoly már nem igen gondolom de a szeretlek szóból erthetnem azt hogy nem 2 napja ismeritek egymást!

,, De az ilyen embert nem tudnék szeretni,, pedig azt érteném hogy nem mely ismeretség a kettőtök kapcsolata.

Mindenesetre a pali nem egy intelligens tuti aki egy így beszél kettő ahogy cselekszik. Kuka. Bocsi.

2019. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

Nyugi ez kb az emberek (férfi, nő) 99%-ra illik.

De nem csak ilyen dolgokban. Mindenki pofázik össze vissza aminek kb a fele se igaz...

2019. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért ilyen embert választasz??
2019. jan. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

O valasztott engem, en meg orultem, h vki legalabb szeret !

De hamar kimutatta milyen is valojaban. Szoval nem tartott rovid ideg , csak tobbszor megesett ez mar velem ! Nem en valasztom ok ostromolnak, h igy szeret ugy szeret aztan elmulik es ennyi.

2019. jan. 6. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!