Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk és férfiak, kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, kizáró ok lenne nálatok, ha kiderülne, hogy a kiszemelt lánynak az első szerelme szintén egy nő volt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Nálam az. Bocsi.
2016. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2016. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Nem, sőt. Egyből beindulnának a fogaskerekek a perverz agyamban, hogy talán össze tudnánk hozni így egy 2 nő+én felállást :D
2016. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

#3

Te is csak a szex miatt lépsz párkapcsolatba egy nővel, az tuti.

2016. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

# 4, egyáltalán nem, sőt, kifejezetten szerelmes, érzelmes, hűséges típus vagyok.

De ettől még vannak perverz vágyaim/gondolataim :D

Ez van, egyszerűen egy nőre nem tudnék féltékeny lenni, én erre nem úgy tekintek, mint egy megcsalás.

Ha egy fickóval kefélne félre a csajom, az rohadtul fájna, bántana, de már az is, ha csak smárolna.

Ugyanakkor, ha egy másik lánnyal csókolózik a barátnőm, az egyáltalán nem tesz féltékennyé, sőt, még izgatónak is találom, volt már ilyen, az egyik excsajomban volt egy kis bi hajlam, becsiccsentve előfordult, hogy a barátnőivel csókolózott.

Ettől még ugyanúgy szeretem a párom, és hűséges vagyok hozzá.

2016. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

#5

Szerelmes, érzelmes? Én nem bírnám elviselni, ha a szerelmem, akit nagyon szeretek, megcsókolna egy másik embert, aki lehet lány is akár. Én is perverz vagyok és izgatnak az ilyen jellegű dolgok, de akkor is fájdalmat okozna. Olyan emberre van szükségem, aki teljes mértékben engem szeret, és nincs szüksége másra.

2016. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%
Kizáró ,sajnos ez van. Amelyik nő (vagy férfi) nem tudja eldönteni a nemi identitását ,mindegy neki férfi vagy nő a párja ,az beteg,de 'píszíbben' megfogalmazva fejlődési rendellenessége van ..Ösztönei defektesek,félrementek. Nincs bajom a betegekkel ,de párkapcsolatra nem lépek velük.
2016. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

#6, jó, te így működsz, más meg másképp, miért gondolod, hogy a te definíciód és hozzáállásod az egyetlen helyes, ha a szerelemről beszélünk?

Mondom, azt én sem bírnám elviselni, ha egy másik faszi kavarna a csajommal, de a lányok közti dolgokra nem tudok úgy tekinteni, hogy az megcsalás, egyszerűen nem vált ki belőlem a féltékenységet, vagy semmiféle negatív érzést az, ha a barátnőm ilyet csinál. Sőt, tetszik, izgat. Lehet, hogy ez perverz dolog, de ez van.

Ettől még szeretem tiszta szívemből a barátnőmet, sose csalom meg, mindent megteszek érte, hogy boldog legyen, bármit megadnék, akár meg is halnék érte. Mi ez, ha nem szerelem?

2016. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. meg őszintén szólva ez olyan kérdés, ami azért elég sokára vetődik fel, ha felvetődik egyáltalán.
2016. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

#8

Hát nálam nem így működnek a dolgok, de nem vagyunk egyformák. Én nem teszek különbséget nő és férfi között.

2016. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!