Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, ti hogyan reagálnátok, ha a barátnőtök elmondaná, hogy az első szerelme lány volt?

Figyelt kérdés
Nem szerettem volna a Biszexualitás rovatba írni ki a kérdést, egyrészt azért, mert elsősorban nem a testiséghez van köze, másrészt meg mert ott többnyire biszex férfiak olvasgatnak, akiket nyilván nem rendítene meg egy ilyen hír.
2018. okt. 20. 01:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Valamilyen szinten nem tekintek arra normális dologként, hogy ugyan azon neműek szeressék egymást. Ez most igaz a melegekre is, igaz a leszbikusokra is.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy elítélném. Hiszen lényegtelen, hogy kit szeretett, ha később, azaz most a jelenben velem van, és velem tervez.

A múlt nem igaz változtat ezen. Akkor más lenne a helyzet, ha például kapcsolat alatt kiütközne, hogy "megcsalt" egy barátnőjével. Azt nem tolerálnám.

2018. okt. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy nem normális? Mármint ne érts félre, nem akarlak meggyőzni semmiről, csak őszintén érdeklődöm.
2018. okt. 20. 04:02
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Mert egyszerűen nem tartom józan dolognak. Sajnálom, lehet nem betegség, és ezért le lehet pontozni, viszont szerintem nem egészséges dolog.

Úgy vagyok vele, hogy egy ember, legyen bármilyen nemű, legyen az ellentétes nemmel. Nő a férfival, férfi a nővel. És ne pedig nő a nővel, avagy férfi a férfival.

Természetellenes.

Most gondolj bele logikusan:

Azért vagyunk és élünk, hogy fent tartsunk a fajunkat, lehet emberek vagyunk, de mi is a emlősök közé sorolandóak vagyunk.

Ha a természet elfogadná ezt a felvonultatást, akkor úgy alakultunk volna ki, hogy bármilyen szempontból nemzhessünk gyermekeket.

Most lehet itt jönni, hogy nem mindenki vágyik gyerekre, megértem. De sokan csak a körülmények végett sem akarnak ma már gyereket.

De ennek ellenére, hogy tovább vigyem a mondandóm:

Férfi és nő tud csak gyereket nemzeni.

Szóval számomra természetellenes a másik két út, amikor is vonzó számára a saját neme.

De ahogy írtam, engem nem zavarna, addig amíg velem akar tervezni. Csak akkor akadnék ki rajta, ha megcsalna. Mert szerintem nem kisebb bűn az, hogy ha saját nemével csalna meg.

2018. okt. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tudomány álláspontja a témában jelenleg az, hogy van evolúciós haszna a homoszexualitásnak, de persze ettől függetlenül megértem, hogy tőled idegen, mert valóban nem ez az alapértelmezett opció. A magam részéről igazából csak azt tudom mondani, hogy elsősorban a személye érdekel valakinek/az tud belőlem komolyabb érzelmeket (kötődést) kiváltani, és pont azért, mert emberek vagyunk, pszichológiai szempontból _szerintem_ normális lehet, hogy az ösztöneinken kívül lelki tényezők is játszanak szerepet a párválasztásunkban. Megcsalni amúgy én sem szeretnék senkit, hiába mondják páran előítéletesen, hogy "előbb-utóbb előtörnek a vágyak", nekem nem olyan kardinális kérdés, hogy szexualitás terén mindent megkapjak, ami kicsit is piszkálja a fantáziámat.
2018. okt. 20. 05:30
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Alapvetően nem érdekel, hogy ki szereti a saját nemét.

Én egy baromira átlagos srác vagyok, átlagos külsővel, viszont nem túl átlagos személyiséggel.

Már mint, ezt is lehet venni átlagosnak, csak úgy mondom, hogy én az a visszahúzódó, "szerencsétlen" férfiú vagyok, akit nem igazán érnek el a sikerek az életben, főleg nem pár választás terén.

És legtöbbször olyan zavaró, hogy aki esetleg tetszene, mert nem modell csajokra bukok amúgy, sosem érdekeltek, kiderül, hogy a saját nemét szereti.

És olyan elkeserítő, hogy még a hozzám közelállók között sem tudok nyugodtan találni valakit magamnak.

Sosem voltam kommunikatív.. itthon se szüleimmel (bár apám amúgy is leszart egész életembe, nem foglalkozott velem), anyám volt az, aki többet törődött velem, de sosem kommunikáltam vele se sokat. Suliba meg pláne nem. Mindig is féltem az emberektől és ezért csak olyanokhoz társultam, akikről úgy véltem, kicsit hasonlítanak hozzám személyiségileg. Velük beszéltem valamennyit, de sosem voltam a társaság középpontjában.

Szóval ezáltal mindig is nehezebb dolgom volt..

És most már itt vagyok 30 és elszomorító, hogy egyedül. De már hozzászoktam valahol.

2018. okt. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tudatnám vele hogy ezzel semmi baj sincs.
2018. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnam hogy megint valami szerencsetlen ostoba liba, akire hatott a par eve divatba jott “mindenki bi”... es ha van benne lehetoseg nem adnam fel, de ha egyebkent ka ennyire “ertelmes”.. inkabb hanyagolnam...
2018. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5

Ezt sajnálattal "hallom", valamilyen szinten bele is tudok helyezkedni, mert most függetlenül attól, hogy volt ez a lány, többen szoktak elutasítóak lenni velem, mint kedvesek. De ennek ugye az eredeti témához már nincs sok köze, és azt hiszem, mind tudjuk, hogy egyedül az tud segíteni egy ilyen helyzeten, ha az ember levetkőzi a gátlásait, még ha mondani könnyebb is, mint csinálni.

#7

Az értelemhez nem hinném, hogy lenne bármi köze annak, hogy ki milyen neműbe szeret bele, vagy kit talál szexuálisan vonzónak, a "divat" meg aztán végképp kevés ahhoz, hogy vágyakat ébresszen abban, akit egyébként hidegen hagy a saját neme.

#6

Köszönöm. :D

2018. okt. 20. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

a reakcióm kb az lenne, hogy:


"wow". valahogy a barátnőm iránt érzett szeretetem csodálattal párosulna és szerintem adnék egy jó meleg ölelést.


nem vagyok benne biztos, de lehetséges, hogy a két lány együtt gondolat, csak szexuális szemponból gyönyörű számomra. szóval nyugodtan kövezzetek, de ha egyszer a világ egyik legszebb dolgában a barátnőm is érdekelt, csakis pozitívan tudnék rá gondolni.


talán még az is benne lenne az ölelésben, hogy nem lehet könnyű ezt elmondani valakinek, vagy csak mindennap magunkban hordozni a jelenlegi társadalmunkban, és szeretném, hogy érezze, hogy "ugyan már... minden rendben van. :)"

2018. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezen most kicsit meghatódtam. Valóban félve szoktam megemlíteni másoknak, és ha nem muszáj, nem is reklámozom, de a páromnak azért mégiscsak jó lenne kitárulkozni.
2018. nov. 25. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!