Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel majdnem egy éve ismerjük egymást. Első találkozásunk óta megfogott. Mind a belsője,mind a külsője is. Mikor beszélgetünk,csak rám figyel,mosolyog és folyton néz és figyel,olyan édesen mint aki "elolvad" tőle, nem tudom máshogy kifejezni :D

2019. jan. 4. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
elolvad tőlem*
2019. jan. 4. 23:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja, nekem is volt hasonló, én is ezt gondoltam aztán koppantam is egy szép nagyot. (Persze még mindig élek a gyanúperrel, de más racionális magyarázatot egyelőre nem találtam, csak azt, hogy benéztem.)
2019. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

te jó isten, miért nem hívod el randizni valahova? ti ezt direkt csináljátok???

szerelem az nagy szó, de tetszeni sztem valszeg tetszel neki

2019. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem direkt csinálja, nyilván azt tervezi, hogy elhívja randizni (tán rosszul fogalmazott némileg), de senki nem szereti ha visszautasítják, úgyhogy érthető, hogy kíváncsi arra, ezen reakciókból, ki mire következtet.
2019. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el egy randira bízz bennem üdv Attila
2019. jan. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!