Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy inkább barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy inkább barátság? 38 évesen válófélben vagyok a férjemtől, közben találkoztam egy volt osztálytársammal 20 év után. Ő más városban lakik, de mivel nekem ott többször volt elintéznivalóm, így nála aludhattam (nem történt semmi köztünk).

Figyelt kérdés
A szemén látom, hogy tetszem neki, nagyon figyelmes velem, mikor nála voltam, programokra hívott (bár hivatalosan nem volt randi). Előfordult, hogy csak úgy is akart elhívni valahova (írta, hogy menjek el), csak nem tudtam elmenni.Előfordult, hogy csak úgy is akart elhívni valahova (írta, hogy menjek el), csak nem tudtam elmenni. Msn-en napi kapcsolatban vagyunk (éjszakai is visszaír és volt, hogy Viberen és Msn-en párhuzamosan írtunk egymásnak), sok dologban kikér a véleményemet, pl. milyen telefont vegyen, milyen ruhát vegyen magának, ilyenkor képet is küld a ruháról, képet küld arról, hogy mit főz, illetve érzem, hogy férfiként a bizalmába fogadott. Lehetséges, hogy mindezek ellenére csak barátként tekint rám, vagy a folyamatban lévő válásom miatt nem akar még közeledni? De férfi szemszögéből mindez arra utal, hogy barátságtól szeretne többet tőlem, vagy csak barátként tekint rám?

2019. jan. 9. 13:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem egy ágyban. 20 év után kezdtünk el írni egymásnak, és csak utána találkoztunk. Ő elég zárkózott típus, szóval mivel megvolt köztünk a bizalom, így engedte a nála alvást.
2019. jan. 9. 14:51
 12/17 A kérdező kommentje:
viszont volt olyan, hogy mentem hozzá, és egyeztetni kellett, hogy mikor ér rá (nem utazik-e el valahova stb.), és azt mondta, hogy akkor menjek el hozzá, amikor szabin lesz és otthon tud maradni
2019. jan. 9. 15:04
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

Férfi és nő között nincs barátság tessék ezt elfogadni.

Akkor lehetne barátság csak, ha neked is cerka himbálózna a lábad között.

2019. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Oszt, a csecsedet megfogta-e mán?
2019. jan. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fekudj le vele es minden kiderul
2019. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Végülis nekem kell érezni, hogy mi van ebben az egészben. Bonyolult az egész helyzet és messze lakunk egymástól, majd az idő elteltével alakulnak a dolgok. Már nagyon régóta (gyerekkorunk óta) ismerem őt,de felnőttként most találkoztunk újra, szóval ez másabb szituáció. Próbálok nem beleképzelni többet, mint ami van, csak a férfi-női barátság határa elég képlékeny, ezért nem tudom, hogy azon belül van-e ez a dolog.
2019. jan. 10. 08:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Szàmomra az derül ki, hogy fontos vagy neki. Hagyd alakulni a dolgokat. Ne gondolkozz, csak éld meg tovàbbra is.
2019. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!