Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elviselik azt a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselik azt a nők, ha kapcsolatban soha nem mondják azt nekik, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, sose mondtam még neki. Ő is csak egyszer mondta, még az elején szex közben, mikor lovagolt. Akkor sem "viszonoztam".

29F


2019. jan. 10. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Elviselik, ha egyébként érzik, hogy így van. Tehát ha a viselkedéseddel a tudtára hozod, hogy fontos neked, ha képes vagy a gyengédségre, ha törődsz vele, akkor a legtöbb nő szerintem nem ragaszkodik ahhoz, hogy hallja is.

Persze azért jól esik hallani néha.

De az én párom se mondani szokta, mégis tudom. :)

2019. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Úgy nőttem fel, hogy a szüleim nem mondogatták, én nem akadok ki ilyenen, a tettek fontosabbak.
2019. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A párom ritkábban mondja, mint én,de ha én mondom, akkor általában ő is reagál rá. De én is érzem, hogy szeret, nagyon sok mindenben megnyilvánul ez, úgyhogy egyetértek abban, hogyha kimutatja mit érez, hogy fontos vagyok, szeret, akkor nem muszáj hallanom. A tettek fontosabbak. :)
2019. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha érzem, akkor lehetséges. Azonban a jelenlegi párkapcsolatomban kialakult, hogy napi szinten többször is mondjuk egymásnak, így ha ez megváltozna, azt nehezen viselném, mert akkor nem minden a régi...
2019. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a szavak semmit nem jelentenek, nem ez a szeretetnyelvem. Ha egy életen át nem hallanám, de a tettein érezném, akkor simán boldog lennék és nem lenne hiányérzetem. De ez én vagyok, a barátnőd ettől még simán szenvedhet emiatt. Bár ha 4 éve meg se említette akkor szerintem őt se érdekli a dolog.
2019. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak az zavarna, hogy mondom és nem mondod vissza.....utána soha többé nem mondanám. Ha érzi, akkor talán nem zavarja, de minden ember más. Miért nem vele beszélgetsz erről?
2019. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek fontos, másnak meg nem. Nekem nem az, a tett ami érdekel. A páromnak viszont fontos, így minden nap elmondom neki.

Én vagyok a nő.:D

2019. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyiség függő. Alapvetően másfél éve vagyok együtt a párommal. Kb én Fél év után mondtam először, ő meg 8-10 hónap után.


Tettei igazolták. Hazudnék ha azt mondanám nem fontos hallani. Mert jó érzés. :) De nálam is a tettek számítanak inkább.


Most annak nincs értelme ha valaki a levegőbe mondja hogy így szeretlek úgy szeretlek közben meg a tettei meg a viselkedése nem is ezt támasztja alá..


Egyébként az első barátom nagyon igényelte hogy mondjam és a vicces hogy én sem nagyon szeretem mondogatni. A jelenlegi párom viszont abszolút nem is igényli.


25N

2019. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Sose állnék szóba veled. Sajnálom a barátnődet, mert nem is tudja még, milyen egy igazán jó pasival lenni - különben nem érné be egy ilyen selejttel.
2019. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!