Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik az, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik az, akit nem szeretünk?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik egy férfi, akibe úgy gondolom nem vagyok szerelmes, mégis nagyon mélyen megérintett lelkileg és testileg is (és nem barátilag).


Nem megszokás, mert sosem voltunk együtt.


22/L



2019. jan. 12. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez szerintem nem a személyének szól, csak egyedül érzed magad, és mivel valamennyire ismered, erre vetíted ki.
2019. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon magányos vagy?

Ha nem akkor mégiscsak szerelmes lehetsz, csak mivel nem voltatok együtt ìgy nem "forrt" fel a érzelem :D

2019. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

"...akibe úgy gondolom nem vagyok szerelmes..."


Én viszont úgy gondolom, hogy igen :D

2019. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy rossz kapcsolatot is többre tartasz mint a magányt. Ha jönne az életedbe valaki, egyből nem érdekelne az a másik.
2019. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon magányos, vannak barátnőim.
2019. jan. 12. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól még magányos vagy.
2019. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Ki mondta, hogy csak az hiányozhat, akibe szerelmes vagy?? Bárki hiányozhat, akár barátok, vagy családtag is.


Nem értem a kérdést. Ha nagyon mélyen megérintett lelkileg és testileg, akkor semmi meglepő nincs abban, hogy hiányzik, még akkor is, ha ez nem szerelem. Nincs mit tárgyalni.

2019. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a rajongása hiányzik?
2019. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Abszolút nem hiányzik a rajongása. A közös pillanatok hiányoznak.
2019. jan. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!