Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik azt mondják, hogy szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy szeretik a párjukat, hiányzik nekik és jó vele a szex, de mégsem szerelmesek, azok mit éreznek? Ha ez nem szerelem, akkor mi az?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szeretet.
2019. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, hogy szeretet, de akkor mi a szerelem? Akit csak szeretek, azzal nem szexelnék, hiszen nem vonz. Ha vonz is, jó a szex és szeretem a társaságát, személyiségét akkor az miért nem szerelem?
2019. jan. 6. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Megszokás.
2019. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az a fajta szerelem, amit az elején érzünk, mindig elmúlik maximum néhány év után. A legtöbb ember pedig néhány évente váltogatja is a párkapcsolatait, mert nem a valódi tartós együttlét, család, valami több létrehozása a célja, hanem a szerelem átélése pusztán önmagáért, mert az olyan jó érzés. Ennek így aztán semmi értelme. Egyébként a szerelem csak egy kémiai reakció az agyban, ami eredetileg szaporodásra ösztönzött; bizonyos hormonok termelődése, kb képlettel leírható.
2019. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez már érdekesebb megközelítés. De írják itt, hogy eleve így indult a kapcsolat. Mi az ami hiányzik ahhoz, hogy szerelem legyen?
2019. jan. 6. 19:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Én azt nevezem szerelemnek, amikor önfeledt és boldog vagy a másikkal és testestül-lelkestül egybeolvadnál vele. Viszont ezek az érzések nálam így vagy úgy, de beletartoznak abba a három dologba, amit leírtam a kérdésben.
2019. jan. 6. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt egy kapcsolatom 8 évig.Szerelmes voltam halálosan,életemben előszőr éreztem olyat.Sajnos vége lett.Rá 2 évre megismertem valakit,nagy volt a vonzalom,neki is volt előttem sok évig párja akibe szerelmes volt.Hónapok után mi rájöttünk,hogy nem vagyunk szerelmesek egymásba viszont szeretjük egymást annyira,hogy tudjunk együtt élni.Furcsa,de igy is boldogok vagyunk,hogy tudjuk,sosem fogjuk úgy szeretni egymást már ahogyan az exeinket. És a szex is jó,tényleg minden működik.Jól esik hozzábújni,megölelni,várni rá esténként...mégsem vagyok szerelmes.
2019. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
egyetlen nagy , olyan igazi rózsaszínködös szerelmem volt életem során, ezelőtt lassan 7 évvel. azóta külön vagyunk, de volt, hogy újra összegabalyodtunk. viszont olyan valami van kettőnk között, ami már nem szerelem, hanem attól sokkal szorosabb. senkivel nem éltem át ilyet, ha múlt a "szerelem", akkor elmúlt minden. vele nem. pedig klasszikus értelemben nem vagyok szerelmes.
2019. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem érdekes dolog ez a klasszikus szerelem fogalom, hiszen ha szeretetből többféle van, lehet szerelemből is többféle.
2019. jan. 6. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Eddig nekem exeim mondták ezt ill làttam rajtuk h szeretnek de nem szerelmesek. Aztán sorjában le is léptek.


Ugy vettem észre akkor hal meg a szerelem amikor minden jo. Jo a szex, egyuttlet, társasága, kialakultak a megszokott dolgok, stabil a kapcsolat. Ez öli meg a szerelmet bennük.

2019. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!