Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nőknek szánt szolid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőknek szánt szolid bókok?

Figyelt kérdés
Valaki írna idősebb nőknek szánt szolid bókokat?
2019. jan. 13. 07:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy ilyen 40-es korosztálynak.
2019. jan. 13. 07:35
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Pont olyanok, mint a fiatal nőknek szánt bókok. Legalább ilyenkor ne éreztesd vele a korát. Ilyenkor is ugyanolyan szép, kedves, jószívű, humoros, mint 20 évvel ezelőtt, és legbelül mindenki fiatal marad.
2019. jan. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
40 évesen idős?! Te nem vagy százas.
2019. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
40 évesen idősebb nő...Szerintem ne akarj szépeket mondani, mert beégsz. Ez nem a te műfajod.
2019. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek, a többiektől pedig bocsánatot kérek amiért azt írtam hogy idősebb.
2019. jan. 13. 07:43
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Szia, anya! Van még otthon leves?
2019. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Csinos ebben a szoknyában, mert megláthatô a csinos lâba.
2019. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem csak mondd meg neki, ha tetszik rajta valami. Pl jól áll rajta ez a blúz, tetszik az új frizurája, nagyon finom volt süti, amit sütött. Az a lényeg, hogy ne másokhoz viszonyítgasd, ne próbáld hátránynak beállítani, tagadni a korát, pl ne mondj olyasmit, hogy nem néz ki többnek 20-nál vagy hasolnó, szerintem annak minden idősebb nő örülne, ha azt hallaná, hogy biztosan szép volt 20 évesen, de neked most is nagyon tetszik.
2019. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezt engedd el. Így is, úgy is kevés lennél egy negyvenes nőnek. Lehet, hogy onnan nézve mi idősnek tűnünk, de te meg innen nézve egy idióta, béna, férfiatlan kis pancsernek. Ha a fejed tetejére állnál se kellenél, maradok inkább az igazi, tapasztalt férfiaknál. ;)
2019. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem szolid bók kell, mert ezzel a hozzáállással csak a jópofa kiskutya leszel.

Légy tökös és bánj úgy vele, mint egy 20 évessel, ne érezze a korkülönbséget.

2019. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!