Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az idősebb lányoknak/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb lányoknak/nőknek jövök be? 22/F

Figyelt kérdés
Totál random szórakozóhelyen vagy tesóm társaságábn 25től felfele csomószor van, hogy tökre jól eldumálunk aztán, amikor életkorra terelődik a beszélgetés akkor ledöbbennek, h 22 vagyok csak és hát nyílván nem alakul ki belőle semmi, amit totál megértek, viszont az én korosztályomban vagy lentebb nem találok sose senkit vagy csak nagyon ritkán és általában van is barátjuk...

2018. máj. 20. 01:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni, h idősebbnek nézek ki a koromtól, magas is vagyok, borostát/szakállat is hordok, mégse találok senkit 🤔😃
2018. máj. 20. 01:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ledöbbennek, mert 26-nak néztek és 22 éves vagy, az még nem jelenti kapcsolat akadályát.:D Nem tudom, miért hiszed ezt?
2018. máj. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez valahogy tényleg így működik. A nálam idősebb nőkkel olyan könnyű beszélgetni, a szimpátia azonnali és magától jön. A fiatalabbak meg úgy viselkednek velem mint ha egy párosujjú patás állat hátsójából húztak volna elő.

Ma már rengeteg példát látok arra, hogy a nők idősebbek párjuknál. Nem újszerű és őszintén, én is ebben látok jövőt a jelenlegi generációt elnézve.

2018. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!