Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Arról mi a véleményetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek hogy nőnek facebokon megírom, hogy "vagyok", de mivel régi kisképernyős androidon írom, utcán menve a csúszós úton, melléütök a v helyett b-t s fel van cserélve a z és az y, így az lesz belőle hogy bagzok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Írd neki, h bocs elírtam, vagyok
2019. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
megtettem, de ugyanaz lett.
2019. jan. 13. 11:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Annak egyébként mi értelme lett volna, hogy leírod neki, hogy bagózol, miközben vélhetően tudja, hogy nem szoktál rendszeresen, tudod, hogy ő nem is támogatná és abszolút nem is illik a beszélgetés fonalába? Én azt nem értem, hogy mit kellett neki ezen annyit magyarázkodnod, főleg, ha utána meg is írtad az igazi okot... Néha nagyon furák az emberek.
2019. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
új még a kapcsolat nem tudta biztosra hogy nem bagózom. az is lehet, hogy egy korábbi randi alatti zsebhokizás így utólag neki egykezes cigaretta sodrásnak tűnt.
2019. jan. 13. 13:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ezen óriásit röhögnék - szerintem nekem ebben az esetben leesett volna, hogy elírás :D.
2019. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez kész. :D Mondd, hogy te ezt csak viccből írod. Tehát egy randin te zsebhokiztál, amivel nem ez a gond önmagában, hanem, hogy a csaj biztos egykezes cigisodrásnak hitte... Amit nyilván randi közben, a zsebedben fogsz csinálni. Komolyan létezik ilyen helyzet?
2019. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!