Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem a páromból vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a páromból vagy csak depressziós tüneteim vannak?

Figyelt kérdés

Kb úgy két hete gyomorrontásban szenvedtem, s furcsa módon elkezdtek rámtörni rossz, már-már kínzó érzések: nagyon durva lehangoltság, erőtlenség, óriási pesszimizmus, csak negatív gondolatok, vágyakozás a halál után. S azóta ezek az érzések néha előjönnek, aztán spontán jobb kedvem lesz s eltűnnek, s így váltogatják egymást naponta akár többször is. S már ha ez magában nem lenne elég, mikor két hete először előjöttek ezek a tünetek, mintha spontán azt éreztem volna, hogy még a barátomat sem szeretem, mintha egyszerűen nem éreznék iránta semmit(majdnem 2 éve vagyunk együtt). Ez azért nagyon furcsa nekem, mert előtte való nap még nagyon szerelmes voltam, aztán spontán mintha kiszerettem volna belőle. Aztán amikor ezek a depresszív érzések elmúlnak, s “helyrezökkenek” akkor mintha a szerelem is visszajönne. S ez ugye naponta többször eljátszódik s már az idegeimre megy. Nem tudom már mi van velem. Egyik napról a másikra csak így “elmúlik” a nagy szerelem a semmiből. Aztán visszajön mintha mi sem történt volna. És megint előlről. De amúgy nem csak párommal kapcsolatosan érzem ezt, hanem más érzéseimmel is. Tényleg kiszerettem belőle vagy csak depressziós vagyok s ezek a tünetek tompitják az érzéseimet?

Aki tud kérem segítsen, mert nem tudom mi tévő legyek

Nagyon rosszak már maga ezek a depresszív kitörések is, ráadásként ezek az érzések párommal kapcsolatosan tényleg nagyon kínzóak

Válaszotokat köszönöm szépen!



2019. jan. 13. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Háziorvos, pszichológus, pszichiáter.

32/f

2019. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy 20 éves lány vagyok
2019. jan. 13. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ettől még ne fordítsd meg a sorrendet. Ne diagnosztizáld magad, ha megnyugtatna mégis egy diagnózis, azt szakembertől kérd.

32/f

2019. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáterhez menj el.

Depresszió alatt természetes hogy nem vagy szerelmes, sőt az empátia is nullára csökken, Csak befelé tudsz nézni.

Menj orvoshoz, lehet enyhe depi akkor gyógynövényes gyógyszer is elég az nem okoz semmi bajt.

2019. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, mint az előttem levők is írták, orvos. És beszélj róla a pároddal. Valamint tudatosítsd magadban, hogy szereted a párod, mikor rádtörnek ezek az epizódok. Ha tényleg depresszió, nagyon sokat tud segíteni, ha a párod tud róla, és ilyenkor nem magára veszi, meg megsértődik, hanem segít, és melletted van.
2019. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz. Lehet Candida fertőzésed van. ( [link]

Vagy valami más, de ez biztosan nem normális így.

2019. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!