Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan kapcsolat, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan kapcsolat, ahol örökké szerelmesek leszünk a párunkba? Mi értelme mindig új kapcsolatot keresni, ha mindegyiknél előbb-utóbb elmúlik az érzelem?

Figyelt kérdés
Általában furcsállom azt, amikor arról olvasok vagy hallok, hogy valakinél “ok nélkül” elmúlik az érzelem, konkrétan semmi sem váltotta ki azt a helyzetet, ami szakításhoz vezet, hiába indult a kezdetén nagy szerelemmel.
2019. jan. 16. 09:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 Bocs, én nem az őskorban élek, sem állatok között, te lehet, hogy ott élsz...
2019. jan. 16. 13:03
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Megjegyzem kedves 9. válaszoló, hogy több olyan állatfaj van, amelyik egész életében kitart a 'párja' mellett és nem 'kezd ki' más állattal szaporodás céljából sem.

Ha te annyira alsóbbrendünek érzed magad, hogy ezt a szintet emberként(!) nem tudod teljesiteni, akkor az a te dolgod. De ne minősits mindenkit állatnak.


Kedves kérdező jogos a kérdésed. A kezdeti rózsaszin köd minden kapcsolatban elmúlik, de ha jól választunk párt, és minden igényünk kielégiti, akkor akár egész életünkben jól érezhetjük magunkat hüségesen, egyvalaki mellett.

2019. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#12


És évi egy intim együttléttel megfűszerezve, kivéve ha aznap esik :D

2019. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban a szerelem nem fog elmúlni 10-20-30 év után sem. Persze ezért tenni kell, figyelni kell a párodra, foglalkozni az érzéseivel, sok közös programot, randit csinálni. Persze nem lehet 0-24-ben lángoló szerelemmel élni, de ha tesznek érte a felek akkor a szerelem megmarad. Ahol 2-3 év alatt elmúlik a szerelem az egy rossz kapcsolat. Ugyan én még csak 6 éve vagyok a párommal, de ugyan úgy szerelmesek vagyunk mind a ketten mint a legelején. Ismerek jó néhány olyan párt, akik több tíz éve együtt vannak de a vak is látja rajtuk, hogy fülig szerelmesek a mai napig. Ahelyett, hogy új kapcsolatot keresünk, ha kicsit alábbhagy a lángolás inkább azon kellene gondolkozni, hogy hogyan hozzuk ezt vissza és mi váltotta ki az elhidegülést.
2019. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam ilyen kapcsolatot. Egy lelkibeteg nőt ismerek, aki lassan 10 éve együtt van a barátjával, és folyton nyalja-falja. Nem tudom, ez szerelem-e,de azt hiszem, ez a legszenvedélyesebb hosszú távú kapcsolat,amit ismerek. Illetve nekem van egy stalkerem, akinek szintén lassan 10 éve nem múlnak az érzelmei. De ezek nem normâlis emberek. Normálisból nem ismerek ilyen hosszú távon szerelmes típust. Sőt, inkább olyan kapcsolatokat tudok, ahol nagyon nincs rendben valami.
2019. jan. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!