Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme? Tartsak ki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme? Tartsak ki, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyok valakivel, szeretem, úgy erzem, mindig őt kerestem azelőtt.

Korban hozzám illik, de neki nincs gyereke. Nekem van. Független, szabadon él, azt csinálja, amit épp jónak gondol. Vagyis együtt vagyunk, és egy csomó jó dolgot csinálunk együtt, járunk társaságba, ismerem a barátait, a szüleit, de közben úgy érzem, minden fontosabb neki, mint én. Heti kétszer vagyunk együtt, a többi napon azt csinál, amit akar. (Csajozni nem szokott, de bulizik, pasihaverokkal van, stb.) Nem is igényel belőlem többet.

A gyerekek miatt kábé soha nem fogunk együtt élni, nem fejlődik a kapcsolatunk sehová.

Én akkor vagyok kerek egész, amikor ott van mellettem. Olyankor minden jó. Ha tehetném, nem is engedném el többet haza. De ő megy, mert nem igényel többet. Azt mondja, ő ilyen.


Én szeretem, működik a kémia, egy csomó dologban sokkal jobban működünk, mint bárkivel azelőtt. A barátai szerint ő is szeret, egészen más velem, mellettem, mint az elődeimmel volt. Ő is mondta már, hogy szeret, és időnként érzem is. De sokszor így is bánt a hozzáállása.


Belefáradtam, mert tudom, hogy ez sosem lesz másként. De mit tegyek? Szakítsunk, és lépjek rajta túl, vagy maradjak tudva azt, hogy ebből soha nem lesz több?



2018. okt. 4. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én elengedném, de kicsit belepusztulnék.
2018. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ez az ember téged csak használ de sem nem szeret, sem nem érez irántad semmi felelősséget. Az ingyen prostija vagy. Néha dob 1-2 szeretetmorzsát, meg néha nagy "kegyesen" elvisz vacsorázni és részéről le van tudva.


Egy ezred pillanatig nem lennék ilyen kapcsolatba.


A gyermekeidet meg miért teszed ki annak, hogy az életedben átjáróházat tapasztaljanak?

2018. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Értelme nincs.

De ezt addig nem fogod belátni, amíg ennyire piedesztrára emeled. Sokan az első jó vagy elfogadható opciót túlidealizálják és kb úgy is kezelik, hogy nem is lesz ennél jobb... Aztán mindig kiderül hogy van jobb.

Csak gyávák vagyunk felelősséget vállalni az életünkért.

2018. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

3#

Megértem ha háborogsz, de miért nem lehet emberi hangnemez megütni, másrészt bárki bármilyen tapasztalt ugyanúgy belepottyan abba a bizonyos verembe. Idős férfiak huszonéves lányokért tudnak ugyanolyan hévvel lángolni mint fiatal korukban, számtalan levelezés fennmaradt az idők folyamán ezt tanúsítva, nőké nem, hiszen a társadalom ferde szemmel nézte volna még a plátói kapcsolatokat is ha nyilvánosságra kerülnek.

A kérdező meg bizonyára szárnyal most éppen, hiszen szerelmes, érthető ha szuperlatívuszokban nyilatkozik a "párjáról", majd lecsendesedik ez az érzés.

2018. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem azért mondom de mi az hogy szeret? Szeret de heti két napnál többet 'nem igényel'?


Sürgősen lépj ki ebből. Meg mi az hogy nem fejlődik a kapcsolatotok? Nem tervezi hogy összekoltoztok?


Nézd az én párom nagy csajozós volt, nem az az érzelem típus. Szavakkal se fejezi ki, de tettekkel igen. Ő minden nap találkozna velem, tervez velem! Benne vagyok a jövőképében és tett is érte amiből én ezt látom komolyak az érzései.



Ezt vizsgáld meg hogy a te barátod mit tesz.


De szerintem csak elvan veled


Erre figyelj oda szerintem.


25N

2018. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig lesz veled, amíg nem talál jobbat nálad. Ha tényleg szeretne, akkor nem csak heti 2x akarna találkozni.
2018. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez a "működik a kémia" egy eufemizmus az "orbitális dugásra"?

Üríteni jár hozzád, csak szólok.


F

2018. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat, sőt a házasság, egy döntés arról, hogy felelősséget vállalok, a másikért, a kapcsolatért, az érzéseimért. Ez az ember SEMMIÉRT NEM VÁLLAL FELELŐSSÉGET, gyanítom más területeken sem igazán... Sajnállak, de a saját és gyermekeid érdekében ÉBREDJ FEL!!
2018. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vele maradhatsz, ha Te ennyivel beèred. De szàmìts rà, hogy amint komolyat akar majd, keres egy gyermektelent (ezt abból gondolom, ahogy a leìràsodban róla nyilatkoztàl) ès tèged otthagy. Zavarja a gyereked, ez nem fog vàltozni.
2018. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ő nem fog változni, és te benne rekedsz ebben, így a te életed sem fog változni. Viszont azt gondolom, nem így akarod leélni az életedet, elmegy a fejed felet az idő, és egyedül maradsz, mert rá vársz.

Szerintem ne maradj így ebben, tudva hogy sosem lesz jobb. Most még valamennyire el vagy ebben a helyzetben, de később egyre több fájdalmat fog okozni. Vagy ha most jó neked, próbáld úgy felfogni, hogy jól érzed magad, míg nem jön el az igazi, aki akar veled élni.

Azért olvastam el a kérdésed, mert kicsit én is hasonló helyzetben vagyok jelenleg érzelmileg. Én jelenleg az elengedésen gondolkodom, mert én is belefáradtam, de nagyon nehéz amíg szeretem. Nálam a kérdés már inkább az, hogy hogyan szeressek ki belőle, hogy eltudjam engedni. Amíg szeretem, továbbra is mindent megfogok engedni neki, azt is ami fáj. Ebből az ördögi körből kéne kilépni valahogy. Ha gondolod, nyugodtan írj privátban. Kibeszéljük a helyzetet, és talán adunk egymásnak megerősítést a hogyan továbbra.

2018. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!