Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha a pasi még 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a pasi még 27 évesen sem akar tartós kapcsolatot? Nem volt elég ideje már kalandozgatni?

Figyelt kérdés

Nem akar házasodni sem, ami oké, de azt nem tudom megérteni, hogy nem képes egy tartós kapcsolatra.Mi lehet a terve akkor a jövőben?Majd 40 évesen fog próbálkozni megtalálni élete szerelmét?Vagy soha nem is akar majd valakit maga mellé tartósan?

Vagy létezik, hogy szimplán csak képtelen szerelembe esni?



2019. jan. 18. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Én romantikus lelkületű ember vagyok, mindig házasságban képzeltem el az életem, DE nem értem, miért kellene mindenkinek ugyanolyannak lennie? Ha valaki soha nem akar "rendes" párkapcsolatot, akkor ne akarjon, legyen boldog anélkül. Nekem is van ilyen jóbarátom, aki nem akar kapcsolatot. Nem ítélem el, mindenki legyen boldog úgy, ahogy akar vagy ahogy tud. Ő se kritizálja a házasságom, én se kritizálom a szingliségét.


Szigorúan véve, az emberi faj szempontjából nem "normális" persze, mert az ember "normális" állapotban társas lény, kapcsolatot akar, és családot. De miért kellene mindenkinek ilyennek lennie? A mai modern létformánkkal elég sok minden együtt jár, ami nagyon nem "normális", mégis annak vesszük.


Egyébként lehetséges az is, hogy majd 40 évesen megtalálja élete szerelmét. Lehetséges az is, hogy már jövőre megtalálja. Lehet, hogy leéli az egész életét szingliként. Az ő dolga.

2019. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem találta még meg a NŐT magának, ennyi. Lehet holnap belefut. De te nem kellesz neki, ennyi.
2019. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

Manapsag a 27 eves pasi az eretlen meg a tartos kapcsolatra, tisztelet a kivetelnek.

Es megint, manapsag mar nem az jelenti az elet ertelmet, hogy meghazasodsz, gyerekeid lesznek es hiteltartozasod, majd egy valas 45 evesen kiegetten.

35-40 evesen is raer meg megallapodni.

Plusz lehet, hogy csak nem talalt egy olyan lanyt se aki ertelmes/erdekes volt annyira, hogy lekosse.

2019. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

"Nem volt elég ideje már kalandozgatni?" --> Nem is és igen is. Az, hogy valakinek valamire volt x éve nem jelenti azt, hogy elég is volt számára. Egyrészt, ha ennek java sikertelenséggel, tanulással, munkával, stb.-vel volt tele akkor? Ha csak újfent került olyan élethelyzetbe ami kielégítő számára...? Vagy ha pusztán valóban úgy érzi, hogy kolbászból van a kerítés még és kár változtatni bármin is?

Szerintem Teljesen normális. Mint ahogy az is, ha valaki 21 évesen házasodik. Élethelyzettől, értékrendszertől neveltetéstől, lehetőségektől és elvárásoktól függ.

2019. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Miért kötelező már 27 evesen megállapodni ???! Nem csak ez az élet értelme

27 evesen meg én sem kötelezném el magam. Házasságot gyerket nem akarok

Nem értem mi azzal a baj ha valaki nem akar már 27 evesen komoly kapcsolatot.

2019. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért Te döntöd el,hogy a 27 éves kor a tökéletes a megállapodásra,lenyugodni.Amúgyis van olyan akinek nem ez a szíve vágya.

Egyébként én elég fiatalnak gondolom még.N

2019. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Mcgalagony17 ***** válasza:

Az ismeretségi körömben két pasi is van, aki idősebb mint 27- 31 és 40-en felüli- akik köszönik szépen remekül megvannak agglegényként. Mindkettőnek volt egy komoly szerelmi csalódása még korábban és elmondásuk szerint amúgy sem az életcéljuk a házasság és a család. :) Ettől függetlenül teljesen értékes emberek ők is. Valószínűleg a te általad leírt pasinál is húzódhat valami komplexus a háttérben, amiről nem akar beszélni vagy szimplán tényleg nem vágyik erre. Különbözőek vagyunk. :) Én azt mondom, hogy aki szinglin is remekül megvan, ne vállaljon családot- se nőként, se férfiként- mert nem biztos, hogy képes lesz felelősséget vállalni.


24/N

2019. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szokták mondani: a csúcson kell abbahagyni.

De ő még nincs a csúcson!

2019. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem jelenti azt hogy ettől még mindenkit fel kell szednie...dehogynem. Mert megteheti.

Próbáljátok betörni az embert, mindig azt hiszitek hogy majd ti lesztek azok akik megtörik, eléritek azt amit másnak nem sikerült.. aztán csak rájöttök hogy nem :D

2019. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De ha meg véletlenül sikerül is betörni akkor meg eldobják mondván "nem az vagy már akit megismertem."
2019. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!