Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen gyorsan eltűnik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyorsan eltűnik a szerelem érzése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki lehet úgy teljesen ábrándulni valakiből, hogy 2 év 8 hónapot töltöttetek együtt de az utolsó 1 hónapban mutatott viselkedése alapján már semmit sem érzel iránta?

Konkrétan 1 nap alatt eltűnt belőlem a szerelem érzése és csak egy üres érzés van mögötte és nem hiányzik, nem vágyódom utána.

Szakítottam a párommal de egy hülyeség miatt vesztünk össze amiből nem lehetett más kiutat találni.

Megbeszéltük, hogy folytatjuk de semmilyen esélyt nem adott rá, nem akart látni, sem beszélni velem sem találkozni velem. Na most, így hogy lehet folytatni bármit is?

Azóta teljesen ellöktem magamtól, hogy állandóan próbáltma meggyőzni, hogy szeretem, már mindenhonnan tiltott csak smsben meg emailen beszéltünk néha-néha.

Munkahelyi kapcsolat volt és mikor találkoztam vele, láttam a szemében hogy még szerelmes csak tudatosan próbálja elnyomni ezt az érzést.

Egyik este kiírtam magamból az összes pozitív érzésem iránta emailen.

Választ vártam erre az emailre és nem jött semmi.

Ennek hatására teljesen eltűnt belőlem a szerelem érzése.

Mondhatni, hogy lejöttem a szerről mint a drogosok.


Van ilyen, hogy az ex irányába már semmit sem érzünk se fájdalom, se bánat, se harag, se szerelem?



2019. jan. 18. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2019. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen van.
2019. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!