Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólsz ahhoz, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz ahhoz, hogy itt (is) sokan meg akarják mondani a másiknak, hogy nem is szerelmes?

Figyelt kérdés
Neten keresztül... Mert ők nyilván jobban tudják. LoL. Nem gusztustalan ez egy kicsit? Mintha azt mondanák, te nem is szereted a gyerekedet. Pl. mert sokaknál nagyon rövid idő alatt alakul ki a szerelem, és szerintük ilyen nincs, nem szerelmes, csak vonzódik. Vagy sokaknál sokkal tovább megmarad 3-4 évnél, szerintük az már nem szerelem, mert csak 3-4 évig tarthat.

2019. jan. 21. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom erre a kérdésre gondolsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Szerintem az ilyen személy soha nem is volt szerelmes, plusz azzal sincs tisztában, hogy minden ember más.

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha mindenki saját életével foglalkozna és nem a másikéval.

2019. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Karena26 ***** válasza:
56%

Sajnos nagyon sok irigy, kiégett, megkeseredett, reményveszett ember rossz tapasztalatokkal, akik a saját boldogtalanságukat vetítik ki másra.


Nem kell velük foglalkozni.


Sok boldog házasságban élő, (szerelmes!!!), elégedett párt ismerek, akik már több évtizede együtt vannak, szóval igen, létezik élő, lángoló szerelem 3-4/7/stb. együtt töltött év után is!!! :)

2019. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalataimból tudok beszélni és ott nem volt olyan, hogy valakinél lassan alakultak ki az érzelmek. Nekem ezt eddig csak azok mondták, akiknek jó voltam csacsinak ló helyett :D Vagy akiknek kellett valaki rendszeres szexre.


Jó példa erre, a rokonságomban egy pasi, majdnem 8 évig együtt volt az unokatesómmal, de csak nem akarta elvenni. Erre egyszercsak a semmiből felbukkant egy 19 éves kiscsaj, fél év múlva esküvő, egy év múlva baba. Méghogy nem lehet egyből szerelmesnek lenni :D Dehogynem lehet, csak meg kell várni a megfelelő embert.


Persze arra is van példa szép számmal, hogy valaki fél év vagy egy év múltán lett szerelmes a párjába, vagy ki tudja, mikor. Én mindenestre ennyit nem várnék senkire, mert aztán szépen dobbant valakivel, akibe már elsőre beleszeret :D De lehet én vagyok türelmetlen típus.

2019. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ha két ember szereti egymást az nyilvánvaló. Ahogy az is, hogyha nem. A legtöbb kérdésnél tök egyártelmű ez. Hiszen olyan dolgokat tesznek a felek, amik a szerelemmel összeegyeztethetetlenek. Aki volt már szerelmes az tudja, hogy egy szerelmes ember nem így viselkedik, és egy jó kapcsolat nem ilyen, bármennyire fájó is lehet ezt hallani a kérdezőnek. Itt nem arról van szó, hogy a szerelem csak x ideig tarthat. Mi a párommal jó pár éve szerelmesek vagyunk még mindig. És pont ezért tudom, hogy mi az, ami már nem szerelem. Miért kellene azt tanácsolni bárkinek is, hogy vergődjön még egy olyan kapcsolatban, ahol már nincs szerelem? Lehet, hogy bírják még pár hónapig, de utána úgy is kuka a kapcsolat. Én nem szeretnék senkit sem hitegetni ha tök egyértelmű, hogy a kapcsolat már csak fölösleges időhúzás.
2019. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!