Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú ideje tartó reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje tartó reménytelen szerelemre "gyógymód"?

Figyelt kérdés

Nos a sztori dióhéjban: :D

Van egy lány ismerősöm, kb 6 éve ismerem, jó viszonyban vagyunk egymással, sokat beszélgetünk, segítünk egymásnak ha tudunk meg ilyesmik.

A helyzet az, hogy nekem ő soha sem volt közömbös, mondhatjuk azt, hogy az ideálom.

2 éve történt meg, hogy egy gyengébb pillanatában megcsókolt... leírhatatlan volt számomra, soha nem éreztem olyat azelőtt soha, és azóta sem. Rá néhány napra leültünk megbeszéltük.

Na és innentől szép lassan kialakult egy olyan mértékű szerelem (és féltékenység), hogy azzal nem tudok mit kezdeni.

Nagyon sokat gondolok rá, és fáj hogy nem lehetek vele, és az megjobban fáj ha mással van együtt.

Voltam már reménytelenül szerelmes néhányszor de azok elmúltak hamar és nem volt ennyire rossz. Kicsit hosszúra sikeredett és van egy kis tiniregényes beütése, de tényleg nem tudom mihez kezdjek. :)

Köszi hogy elolvastad, és köszi a tanácsokért.

23F



2019. jan. 4. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megoldásod a problémára: meg kell vele szakítanod minden kapcsolatot. Kerüld mint a leprást.
2019. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És gondolj arra, hogy hány pasija volt már a hosszú idő alatt, és sosem téged akart hogy te legyél a következő paisja. Egy ilyen csaj nem érdemel meg téged!
2019. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az elso mond! Meg kell vele szakitanod minden kapcsolatot, akermennyire faj, mert mar 6 evet elpazaroltal az eletedbol!


Es foglald el magad, legy aktiv, akar ird ki magadbol a tiniregenyedet, ki tudja?

2019. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyógymód, hogy szépe lezársz vele minden kapcsolatot.

Elmondod neki, hogy te ezt így nem tudod tovább cipelni - ha értelmes, akkor megérti - és ennyi.

2019. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom kivenni, hogy még mindig találkozgattok-e, de gondolom igen, ha még igy érzel.

Csak azt tudom tanácsólni, hogy szüntess meg vele minden kapcsolatot. Tudom nehéz, lehet hülyén is hangzik, de ameddig látod őt elég nehéz elfelejteni. Valószinüleg én is ebben a hajóban fogok evezni néhány héten belűl. Hasonló sztori. De ha igy lesz kerülni fogom, bármennyire is szeretem.

2019. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A gyógymód egy másik lány. Most szerelmes vagy, ezért elképzelhetetlennek tartod, hogy valaha is tökéletesebbnek lássál mást.

Ahogy mások is írták, minél kevesebbet kell vele foglalkozni, és minél többet más társaságokba járni, más lányokkal ismerkedni.

Megnyugtatlak, én is voltam, és teljesen "kigyógyultam", kb. napi szinten látok olyan lányokat, akiket szebbnek látok már tőle, és így visszanézve kicsit értetlenkedek is, hogy miért voltam annyira oda érte, és hogy láthattam őt tökéletesnek, mert közel sem az.

2019. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. Királyok vagytok :)

3 pasija volt mióta ismerem, szóval nem olyan... nem tudom miért védem itt is :D

A végleges megszakítással az a gond hogy 2 utcával odébb lakik, szóval akarva-akaratlanul is találkoznánk. Találkozunk is, facen is beszélgetünk. Nem tudom hogy bírnám megállni hogy ne menjek oda hozzá, vagy ne írjak neki...de ha sikerülne lehet tényleg könnyebb volna. Amúgy volt néhány kapcsolatom nekem is közben, részben ez miatt ment tönkre az egyik. Egyikbe se tudtam 100%ig odatenni magam.

2019. jan. 4. 23:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért, te ki vagy, Twist Olivér, hogy egész nap az utcán csellengsz?


Ha százalékosan nézem, akkor kicsi az esély rá, hogy összefuttok, tekintve, hogy még egy dolgosabb ember is napi max. 4x megy ki az utcára, és mivel gondolom nem egy zsákfaluban élsz, ahol van a főutca és annyi, így nem hinném, hogy nagyon növekedne az esély arra, hogy belefutsz a lányba.


Te csak szimplán szenvedni akarsz még tovább, ahogy a Mátrixban találóan megfogalmazták: A remény az emberi önáltatás kvintesszenciája...


További jó sóvárgást!

2019. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolám hogy próbálj mellette ismerkedni más lányokkal. Ha tényleg annyira kedveled vagy szereted ahogy ezt leírtad nem fogod tudni vele abba hagyni. Ismerkedj, írogass más lányokkal és arra gondolj hogy ez reménytelen szerelem amiben most vagy, nem fogsz haladni és ugyan ott fogsz tartani még évek után is. Változatlan helyzetben leszel. ( nekem ez segitett)
2019. jan. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát azt a csókot jól megbeszélhettétek annak idején,ha számodra továbbra is ilyen érzelmeket vâlt ki.

Próbáld meg kerülni a társaságát amennyire leht,fb sem kel üzengetni vele.Az utcán ha talalálkoztok- mivel közel lakik hozzád- lehet csak köszönni,aztán valami kifogással tovább állni,ha nagyon dumálni akar.Ettől lehet az érzéseid benned nem változnak,de egy idő után talán a csaj se fogja keresni a társaságod,és úgy fogja értékelni,h nem igényled a társaságát.

2019. jan. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!