Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet egészséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet egészséges egy nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hosszú távon megmaradnak a felek egymás mellett? Én ezt úgy képzelem el, hogy elmesélik a társuknak a kalandjaikat, de éjszaka mindig együtt alszanak el. Van akinél ez működik?

2019. jan. 23. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Pont, mint egy nyitott hasfal.

32/f

2019. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Bár én kívülálló vagyok, soha nem volt ilyenem, és nem is akarom, de el tudom képzelni, hogy működhet.

Csomóan vannak, akik évekig, évtizedekig csalják a párjukat, mégis vele maradnak valamiért. Ráadásul ott szerintem még rossz is a kapcsolat.

Ugyanez, csak egy alapvetően jó kapcsolattal, hazudozás nélkül miért ne működhetne?

Azzal van baj, mikor egy lapos, unalmas kapcsolatot akarnak "feldobni" azzal, hogy nyitottá teszik... ehhez pont, hogy egy bivalyerős, nagyon jó, nagyon szeretetteljes, nagyon kielégítő párkapcsolat kell induláskor, csak úgy tud egyben maradni a dolog szvsz.

2019. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne az, de biztos van, akinél ez működik.
2019. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsolatban.Később jöttem rá,idősebb fejjel,monogàm kapcsolatom során,hogy lelki sérült lettem,ès nagyon rossz hatással volt a személyiségemre.Pedig akkor anno azt hittem jó nekem.Az illető,akivel voltam,azóta is egyedül van
2019. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már önmagában értelmezhetetpen a kettő nyitott és párkapcsolat?! Hogyan?


Most vagy szeretek valakit és azzal akarok lenni vagy nem. Szerintem a nyitott kapcsolatban lévő emberek képtelen megállapodni,felelősséget vállalni és ezzel együtt döntést hozni.


Tudjátok mint a kis hercegben. Egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél.. Valahogy így van asszem. Na ezek az emberek nem vállalják a felelősséget.


Az én szememben gyengék. De ez csak az én véleményem, kövezzetek meg.


25N

2019. jan. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazán elgondolkodtatóak. Utolsó: valamilyen szinten egyetértek, de nem feltétlen gyengeség, maximum nem tartozik az élet legfontosabban szemmeltartott területei közé a kapcsolat. Lehet csak nem vagy képes szerelemre, és inkább egy barát szerűségre vágysz, az intim dolgok elhanyagolhatók, néha van csak szükséged rá.
2019. jan. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!