Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat egy egészséges fiatal férfi és Parkinson-kóros nő között?

Figyelt kérdés

Ha szeretik egymást. A nő a Parkinson kezdeti stádiumában van. A nő 5 évvel idősebb (35) a férfinál.

Nem a saját sztorim, a legjobb barátom este és legnagyobb dilemmája egyben. Mit gondoltok?



2013. dec. 3. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy ezt nekik kell eldönteni.
2013. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajjj


A nagymamám is ilyen fiatalon parkinsonos volt.

Borzasztó...


Anyukámat 40 felett szülte, mivel szegények is voltak borzasztó gyerekkora volt neki és a tesójainak is.

Nem tudott anyaként viselkedni.

A testi szükségleteiket el tudta látni, egy ideig...

De utána...

Érzelmileg ndkívül instabilak, lassuak, depssziósak..

Az engem senki sem szeret, és meg te is gonosz vagy velem, mert ez meg az...mindennaposak...

Hosszabbtávon nem , együttmaradnak a fefi is belerokkan:(

Ráadásul a nagymamám 45 éves korára 65-nek nézett ki...gyakran elesett.

Velünk élt, vokt hogy az utcán 4 évesen mentem vele, és nekem kellett becsöngetnem idegenhez, mert mama elesett, oké, hogy ekkor már idős volt, de anyukám később mesélte, hogy amikor gyerek volt ugyanez volt.

Anyukám 14 éves kora őra dolgozott miatta, mert nem tudta nem csak anyagilag, hanem fizikailag sem ellátni magát.., a férje / nagyapám alkoholista lett(persze nem egyedüli ok volt a mama állapota) majd meg is halt..


:(:(

Sajnálom a szerencsétlen nőt, mert tudom mi vár rá...

2013. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
idővel csak rosszabbodni fog az állapota a hölgynek és a srácnak kell eldöntenie, h ezt valóban fel tudja e dolgozni. Nem csak rövid, de hosszú távon is együtt kell neki is élni vmilyen szinten a betegséggel, de amúgy, ha ez le van zongorázva; miért nem működhetne?
2013. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát egy biztos, a kézimunkával nem lesz gond.
2013. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!