Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet a jelenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a jelentése annak, ha eszembe jutott egy lány a múltamból, akivel hét éve egy angol nyelvi kurzuson találkoztam?

Figyelt kérdés
Némi hozzátoldás. Szívesen magamhoz ölelném, sétálnék társaságában. A nemiség csak egy másodlagos, de lehet az is harmadlagos ebben az esetben. Tudom, hogy ezért majd le fogtok szólni, de nem érdekel, vállalom magam. Máskor is volt már olyan, hogy egy lány eszembe jutott, szerettem volna a társaságában lenni, de ez nem egyértelmű szerelem. Az is lehet, hogy a magány hozza felszínre a mélyből az eltemetett, soha be nem teljesült szerelmeket. Lehet csupán csak vágyódás, de az érzelmekhez semmi köze. Várom az észrevételeiteket.
2019. jan. 24. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jelentése? Jó a memóriád.
2019. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az észrevételem,hogy sosem jársz utána ezeknek,csak álmodozol.Aheleyett,hogy megkeresnéd,és kiderítenéd mi lenne ha....csak gondolkodsz Róla,és elméleteket gyártasz milyen jó lenne sétálni vele stb.

Emberek nem véletlen jutnak eszünkbe.Mármint,ha az a gondolat tartósabban jelen van.De Te mindig elsiklasz efelett.Lehet rájönnél legalább,hogy nem is lenne azzal a lánnyal olyan jó.Vagy magadat is jobban megismernéd.

2019. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne jelentése legyen? Ezt honnan kellene mi tudjuk helyetted? Szerintem inkább neked kéne észrevételed legyen a saját életedben, nekünk nincs mit észrevennünk láthatatlanba pár soros szövegen.


Annyi biztos, hogy szerintem is a magány hozza felszínre. Meg általában helyzetfüggő, hogy mikor ki jut eszedbe, ennek önmagában nincs jelentősége (ha csak te nem adsz neki), előfordul, hogy az embernek valamiről eszébe jutnak dolgok, akár egy illatról, vagy egy elhangzott szóról, zenéről, vagy egy képről, ami arra tereli a gondolatait.

Nem olyan emlékezés, mintha a "sors üzenni akarna", egyszerűen csak pörög az agyad, elődob emlékeket, te meg érzelemmel telíted meg azt.

Az is lehet, hogy rég nem láttál szép kedves lányokat, azért ábrándozol róla hiányérzetesen, mintha nem lenne más lány a jelenedben.

Az is lehet, hogy nagyobb jelentőséget tulajdonítasz a múltban megismert embereknek, mert úgy gondolod, hogy ha van egy röpke közös emléketek, attól már jelentősek lehettek egymásnak.

2019. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ráérsz unatkozni meg hülyeségeken agyalni
2019. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi sorsra vagy hasonlóra nem kell gondolni. Tetszik neked azóta is és kész. És bánod, hogy nem lett semmi. Feltételezem, hogy nem kezdeményeztél nála semmit. Ilyenkor az ember elgondolkodik, mi lett volna, ha teszek valamit a saját boldogságom érdekében végre nem törtődve a kudarc lehetőségével.
2019. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ezt feldolgozni? Sehogy. Tanulsz belőle és legközelebb lépsz, ha valamit akarsz és szimpatikus valaki.
2019. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Régebben pont úgy éreztem, hogy van egyfajta olyan kisugárzásom, ami neki bejön. Ugyanakkor az is furcsa, hogy más lánnyal kapcsolatban is éreztem már hasonlót. Azaz, tényleg lehet, hogy csak az elszalasztott lehetőségek bántanak.
2019. jan. 24. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez bőven elég indok lett volna ahhoz, hogy kimutasd az érdeklődésedet.
2019. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!