Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem később is ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem később is ki alakulhat, vagy az első pillanatban már érezni kell?

Figyelt kérdés
Nemsokára 40 éves leszek.Nagyon bele fáradtam a tökéletes férfi ki választásába.Sok párkereső oldalon sok férfival beszélgettem,volt akivel hónapokig.Az elmúlt évben akivel komolyabbra fordult azokban csalódnom kellett,mert hazudtak.Most van egy fiú 7 évvel fiatalabb.Nagyon kedves,udvarias.Ő az első akit úgy tűnik a gyermekem is kedvel.(Nem sokat látott,3-at)De idáig mindegyiket utálta.😅A probléma,hogy még nem érzem hogy hu de szerelmes lennék.Külsőre nem igazán az esetem,eleinte szóba sem akartam állni vele.De annyira kitartó volt, és cuki hogy bele mentem egy talalkozásba.Most nem tudom folytassam e vagy keresgéljek tovább a sok hülye között.Nagyon bele fáradtam már.Aki kicsit jobban néz ki vagy munka kerülő,vagy csak sexet akar.Ti mit tennétek?Várjak hátha szerelmes leszek?

2019. jan. 25. 05:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Olyannal akit nem tudsz elfogadni, és tisztelni nem lenne jó kapcsolatba menni. A leírásod alapján nagyon érzelmi alapon működnek a dolgok, és ha még lenne is szerelem, de elmúlik, akkor az illető férfi hamarosan megint egyedül lesz... Megvetést is érezni. Egy férfiból ez teljes bizalmatlanságot vált ki.
2019. jan. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincs semmi megvetés.Egyre jobban kedvelem,minden nap többet-és többet gondolok rá.A kémia is működik.Biztos nem éreztem vele a bizonytalanságom.Bár mondta hogy fél tőlem.😅
2019. jan. 25. 06:44
 3/18 A kérdező kommentje:
Éreztetem*
2019. jan. 25. 06:44
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Na jó, de a leírás azt sugallja, hogy egy tökéletes férfi a cél, és ez túlnyomórészt külsőről szólna. Aki nem ez a kategória, az máris selejt. Ez kívülről hallgatva olyan, mintha lenne egy konkrét kép, és a másik feleljen meg ennek.

Viszont mindannyian hozott háttérrel jövünk. Valahogy ez most olyan, mintha egy képzeletbeli személy lenne a fontos, a valós hús-vér emberek meg kiábrándítóak. Az lenne a megoldás, hogy emberileg a ragaszkodásig megszeretsz valakit, mert akkor a személy lesz a fontos. Így csak retteghet, hogy mikor jön egy nála tökéletesebb.

2019. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze, érdemes szerintem megpróbálni.
2019. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen sajnos eddig sokat számította külső,de általában rá is fáztam.Egyébként minél jobban ismerem,annál jobban tetszik.De még nem érzem ezt a huh de nagyon szerelmes vagyok érzést.Nincs az a rózsaszín köd.
2019. jan. 25. 08:05
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért egy alkalom után nem gyakran alakul ki szerelem.

Pár találkozás után lehet érezni hogy jó vele lenni, utána kezdesz oda lenni érte , és utána jön a szerelem érzés. Nálam így megy.

Párszor talizz vele.

A srác hogy áll? Õ érez valamit?

2019. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én eddig mindig olyan voltam,hogy nagyon gyorsan szerelmes lettem.Nagyon.De ezek nem is tartottak sokáig.Talán csak fellángolások voltak,nemtudom.Az az egy szerencsém,hogy mindig nagyon gyorsan ki hevertem a csalódást.Szerintem szeret.Legalábbis azt mondja.És nagyon kitartó volt udvarlás terén.
2019. jan. 25. 08:16
 9/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
50%

Mikor a párom megláttam... finoman szólva sem tetszett mint férfi. A legrosszabb passzba volt, mikor megismertem. De emberileg meg nagyon ok. Barátok lettünk (neki sem tetszettem én) és kb. 1,5 hónap után kezdtem rá másként gondolni. Kezdett megszépülni a szememben. Még 1.5 hónapra rá pedig bevallotta, hogy mennyire belém szeretett pedig nem akart :D

Azóta már 10 éve járunk.


Nálam sosem volt szerelem első látásra élmény. Ez az egy szerelem jött és tarolt. És szeretjük egymást azóta is.

2019. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: azért vetettem fel hogy a külső túl fontos (úgy szokták mondani, hogy felszínesség, de ez sértő, nem akartam bunkó lenni), mert voltam ilyen helyzetben. A nő ugyanilyen bizonytalan volt, mint te. Ment az idő, és igazából addig volt csak jó minden, amíg neki jó volt!!! (Utólag nézve ez önzés, és szemétség a másikkal.) Viszont rájött arra, hogy vonzalom ide vagy oda, nem tudja őszintén a szemembe mondani hogy szeret, és csak velem élné le az életét. (Egyikünk sem híve a “...csak élvezd ki amíg jó” kapcsolatnak.)


Én ezért vagyok óvatos azokkal akik nagyon méricskélnek, és ebben a bizonytalanságban tartják a másikat. Ez megvetést kommunikál a másik felé - nem vagy jó, de kedves vagy... ez imponál, “megtartalak”, lehet hogy nem lesz jobb. Éltem ilyet. Nem becsült, nem értékelt, ha jön egy hirtelen lángoló szerelem, akkor egy ilyen nő úgy kidob, mint a macskát... mert igazán sosem szeretett.


Ez nem célzás kérdező. Inkább tanulságképp írtam le, gondold meg mennyire igaz a helyzetedre. A másik nem hülye. Érezni fogja ha nem ő van szeretve, vagy nem volt jobb... Ha tudod őszintén a szemébe mondani hogy csak vele maradnál, akkor az már komoly dolgot jelent.

2019. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!