Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban, hogy az első,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy az első, hatalmas, plátói szerelem egyszer teljesen elmúlik?

Figyelt kérdés
Barátommal hosszabb ideje egy párt alkotunk, másfél éve össze is költöztünk. Életének olyan szakaszában ismert meg engem, amikor nagy erőkkel próbálta elfelejteni első nagy szerelmét, aki többször visszautasította. Semmi különös nem volt a történetünkben, találkozgattunk, pár hónap múlva összejöttünk, elmesélt mindent a lányról, aki elég sokat és sokáig hitegette őt. Ennek ellenére párom szeretett volna kapcsolatba maradni vele mint baráttal. Egy ideig próbáltam tolerálni a dolgokat, de nem fért a fejembe, hogy miért akar egy olyan nővel kapcsolatot ápolni, aki ennyi szenvedést okozott neki, és az tűnt az egyetlen logikus magyarázatnak, hogy még érez iránta valamit. Ezzel szembesítettem őt is, de tagadta, hogy ilyesmi lenne a háttérben. Az is kiderült, hogy egyik délután azért nem ért rá találkozni velem, mert a másik lánynak valami komoly tragédia történt az életében, és a páromat hívta segíteni, aki azonnal odasietett. Mindezek után elbeszélgettem a barátommal, elmondtam neki, hogy ilyen formában képtelen vagyok ebben a kapcsolatban létezni, nem akarok második kerék lenni. Nem akart elveszíteni, a beszélgetés hatására megszakított minden kapcsolatot a másikkal. Hangsúlyozom, ez évekkel ezelőtt történt, utána el is ült a dolog, én sem foglalkoztam vele. Viszont nemrég voltunk egy bálban, ahová véletlenül a lány is hivatalos volt. Éppen külön utakon jártunk, párom egy másik asztalnál beszélgetett, amikor a nő észrevette őt. A nyakába ugrott, puszi-puszi, de jó, hogy látlak, csupa mosoly volt az arca. Ami jobban bántott viszont, hogy láthatóan a barátom is igen örült a találkozásnak. Évek óta nem beszéltek egymással, mégis úgy néztek ki, mintha semmi sem történt volna. Lehet, hogy bolhából csinálok elefántot, de visszatértek a régi emlékek és érzések, elgondolkodtam rajta, hogy vajon lehetséges-e az első viszonzatlan szerelmet kiverni a fejünkből... Velem nem történt ilyen, párom az első szerelmem.

2018. dec. 24. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátod egy balek.
2018. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt viszonzatlan szerelmem. Aztán találkoztunk egyszer évekkel később, de akkor már nem szerelmet láttam benne, hanem csak egy jó ismerőst, mai napig eszembe jut, és szívesen elbeszélés vele, hogy mi van, de annyi, nem akarnék vele többet, de örülnék ha az utcán véletlen találkoznánk.
2018. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet, de ez nem lehet ok szakításra. Kövezz meg de szerintem nagyon sok embernek van ilyen plátói szerelem az életében attól még ez nem jelentheti azt, hogy akkor senki mással ne legyen emiatt az ember. Csak legtöbben szerintem eltitkolják. Beszéljétek meg, hogy örülnél ha továbbra sem tartanák a kapcsolatot.
2018. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt azért viszont szerintem jól érezted, hogy az elején talonban tartott csak és rögtön otthagyott volna. De ez nem jelenti azt hogy most is. :)
2018. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb (tapasztalt) férfi életében van egy szerelem, amit semmi nem képes feledtetni. De nem kell ezt olyan véresen komolyan venni, hiszen ilyenkor a pasi már nem a nőbe szerelmes, hanem a szerelem emlékébe.

Én több évtized boldog házasságban élek a földkerekség legnagyszerűbb asszonyával, akit soha nem hagynék el. De nekem is porosodik agyam egyik hátsó polcán eldugva egy réges-régi szerelem, ami az utolsó szívdobbanásomig kísér.

2018. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!