Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges, hogy valaki egyszerre két embert szeressen és emiatt ne tudjon dönteni?

Figyelt kérdés

Nemtől függetlenül, akár az hogy egy pasas egyszerre két nővel van együtt, mindkettőt másért szereti és emiatt nem tud dönteni, vagy akár egy nő két pasival van együtt és nem tudja melyikkel legyen együtt mert más típusú mindkettő.


Vagy ez hülyeség? Valójában az egyiket szereti igazán a másik pedig csak fellángolás, szeszély? Vagy nagyonis lehet szerelmes az ember egyszerre két másik személybe?



2019. jan. 25. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én azt vallom, ha igazán szerette volna az elsőt, nem lenne második.
2019. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nem létezik. Két embert szerelemmel nem lehet szeretni, akkor inkább egyiket se szereti igazán.
2019. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember, ha a szívére hallgat, és nem a ,,józan" eszére, akkor tudja a választ.


Még akkor is, ha kockázatos vagy plátói, mivel belülről érzi a másik lelkületét, és azt a különleges lelki rokonságot, kompatibilitást amit mással nem érzett csak vele.

Ritka, ha az ember megtalálja ezt a személyt, de örömteli, még akkor is, ha reménytelennek tűnik. Már az egy csoda önmagában, hogy megtalálta, ha pedig összejönnek az leírhatatlan lelki minőség.

2019. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Mindig azt szeretik jobban amelyikkel jobb a sex, de ezt senki nem fogja bevallani.
2019. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Úgy gondolom én is, ahogyan az első leírta: ha szeretné az egyiket, nem lenne a másik!

"Ha hezitálsz köztem és egy másik ember között, ne engem válassz!"

32N

2019. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet egyszerre két különböző embert szeretni. Mindegyiket másért.
2019. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, aki nem monogám típus. Manapság egyre elfogadottabbak a poliamor kapcsolatok.
2019. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!