Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két pasit szeretek egyszerre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pasit szeretek egyszerre, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Két fiú az egyik harminc,a másik 25 éves(én 24)!!!Hát szóval külföldön ismertem meg őket abba a városban dolgoztak ammelyiken én, jó haverok lettünk baratkoztunk ide oda eljartunk a barátnőmnek bejött az idősebb,de a pasinak viszont nem,neki én kellettem sokat vitatkoztunk emiatt a barátnőmel,én mondtam neki ha kell ott van a tiéd, de ő mindig félbe hagyta,mondván neki nem kell, de tudtam hogy nem mond igazat,!!!Nem akartam egy pasi miatt összeveszni a barátnőmmel,hisz állítolag nem éri meg, de sajna nem így alakult,de hangsúlyoznam ez nem az én hibám volt,a fiú addig járt nyomult irogatott rám míg végül 3,hónap után keztem megkedvelni kis idő után beleszeretni,sokat voltam nála, együtt aludtunk sokszor de egyszer sem feküdtem le vele ugyanis a betegségem miatt nem lehetett,és ő megértette!!!Nagyon rossz volt ez nekem, hogy nem lehettünk együtt,!!!!Majd egy kis idő múlva úgy döntött, hogy haza megy, én elkeseredetten sírtam, !!!Tudtam hogy ennek már annyi, és én buta ott maradok egyedül szerelem,és barát nélkül,ugyanis mielőtt elment tettem egy félreérthető jelentést amiért meg utált, és ez fájt nagyon,aztán elment haza,ott hagyott egyedül!!!És most jön a lényeg,a másik fiú (25 éves ) a barátja ők ugyanis egy helyen laktak és dolgoztak a,,mikor már nem bírtam a barátnőm mellett aki a lakotarsam és munka társam. Felhívtam a fiút, hogy nem-e dolgozhatnak, és lakhatnak -e velük, mert már nem bírom idegekkel a barátnőm mellétt,ő azt mondta amikor gondolom akkor jön értem csak szóljak, így is lett, mikor elvitt magukhoz még aznap este rám mászott és én nem ellemkeztem,szóval megtörtént!!!!!Az idősebb ezt megtudta,hát és finoman megutalt,az idő elteltével lassan kezdtem megszeretni a fiatalabbikat,persze nem olyan szenvedélyel mint a másikat,de ő engem nem,ugyanis öt várta haza valaki,aztán ő is hazament, megint egyedül maradtam,és ahogy az idő telt,kezdtem rájönni, hogy hiányzik,s hogy belé szerettem, pár holmikat ott hagyott kérte ha indulok én is haza vigyem magammal, és majd elveszi tőlem,ugyanis földim mind. Kettő!!!egyszer munka közben jött egy űzim tőle,hogy többet ne keressem nehívjam ne írják ő sem fog,elenged szabad vagyok,azt hittem, hogy ott helybe megszakad a szívem,de így tettem,nem írtam nem hívtam többé nem kerestem!!!Nyár végén hazajöttem, a bandabol az egyik fiúnak csengettem, hogy itthon vagyok,és hogy vegye el a holmikat, és vigye el neki,de arról ne szóljon hogy hazajöttem,de nem így lett ugyanis megtudta és eljött érte q házunk előtt egy fekete kocsi parkolt majd kiugrott a szívem mikor megláttaam öt annyi idő után,hát még mikor beültem,és megláttam a másikat,hirtelen eszembe jutott minden emlék,mindenegyes együtt töltött kellemes perc!!! Néztem az egyikre néztem a másikra,és akkor jottem ra,hogy mind a kettot szeretem,Es nem tudom mit tegyek,hogy ennek vége legyen!!!!

2017. okt. 18. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi?? Úristen !!! Ez butaság . Ez csak földi vágyad .
2017. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el nagyon szeretném ha butaság lenne...de sajna ez nem az!!!!!!
2017. okt. 18. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Csináljátok hárman!!!!!

Ah, bakker...

2017. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyám borogass.

Nem, nem lehet két pasit szeretni, és ez nálad sem szeretet...

2017. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt add ki könyvben. Love story <3
2017. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet szerintem, de szerintem nem ugyanúgy, ugyanannyira. Én is így vagyok az előzővel és a mostanival...
2017. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, mintha valami elcseszett szappanopera történetét írtad volna le, bár még ott sem ennyire szánalmasak a szereplők. :D
2017. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!