Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire nem vagyok értékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem vagyok értékes ember? Engem miért nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés

Volt párom 7 évig volt együtt az exével. Ha igaz amit mesélt, a nő nagyon "gáz". Mégis nagyon szerette, annyira, hogy össze is költözött vele. Mikor összejöttünk, úgy láttam, hogy nagyon odáig van értem. Úgy viselkedtünk mintha évek óta együtt lennénk, nagyon elhittem, hogy ez hosszútávú lesz. Majd elkezdett megváltozni, már alig keresett, de közben mindig mondta, hogy szeret meg fontos vagyok, nem akar elveszíteni. Rossz érzésem volt, hogy nem szeret, úgyhogy szakítottam vele. Azt mondta, hogy szeret csak még nem olyan mélyen, de neki ehhez idő kell, rá két hétre meg ordított velem, hogy csak sajnálatból volt velem együtt.

Az előtte lévő kapcsolatomnál szinte ugyanígy. Azt mondta, hogy soha nem érzett még ilyet, majd mikor szakítottunk, rá két hétre összejött valakivel, aki azóta élete szerelme, és nekem meg azt mondta, hogy csak szórakozott velem.

Egyszerűen élni sincs kedvem, egy datab sz.nak érzem magam. Soha senki nem volt még belém szerelmes, soha senkinek nem voltam fontos. Nem tudom mi értelme van az életnek, ha az ember ennyire magányos.


2019. jan. 25. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sose volt kapcsolatom mégsem tartom magam értéktelennek. Hozzáállás kérdése az egész!
2019. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Millió dolog van férfiakon kívül. Én is fiatal vagyok de lemondtam erről h szerető párom lesz,hoztam egy döntést h a gyerekemet felnevelem nyugalomban,nem lesznek mozaik papák,dolgozom utazunk,világot látunk,nyugalom van ez a legfontosabb.
2019. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon megértelek. Hiába tudom elfoglalni magamat, van munkám, meg terveim az életre és kedvelnek általában ahol lakok, dolgozok stb. És tudok egyedül lenni, betendezkedtem már az egyedüllétre, de így is zavar, ha arra gondolok, hogy egy ferfinek sem kellettem igazan. Olyankor kicsit gyötrom magamat, aztán tovabblepek. Szerintem próbáld meg ezt egy ajtó mögé bezarni, és ha szükségét érzed akkor nyisd ki az ajtót és gyotrodj picit, de utána csukd vissza az ajtót és ne hagyd hogy az egész életedet meghatározza ez a gondolat. 😊
2019. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
De értékes vagy, egyedi és megismételhetetlen. Nincs vita! 😊
2019. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez ilyen, hasonlót én is átéltem... Férfiaknak idő kell arra, hogy kötődjenek. Te se ijedj meg az első kanyarban.
2019. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Dettó ugyanez a helyzet, jézusom. :'(
2019. jan. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a világ sokan vagyunk és különbözőek. Nem működhet mindenkivel.

Nem vagy értéktelen, az is lehet, hogy ők sem voltak azok, csak egyszerűen nem passzoltatok össze.

Előfordul, hogy egyik fél sem hibázik, egyszerűen csak mégis vége.

De lehet, hogy csak sheggfejt fogtal ki.


Meg fogod találni azt a férfit, akivel működik.

2019. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azok az értéktelenek,akikkel összejöttél.Gerinctelen alakok.Talàltak màst és valami balhét össze kellett hozniuk, mert normàlisan szakítani sem tudnak.Sok féreg pasas van.
2019. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egységnyi területen valahogy túl nagy lett a sheggfejek aránya (magyarország), vagy egyszerűen a pasik nem szeretik a normális nőket. Én is így jártam még régen. Most már imádnának de nekem meg nem kell semmilyen nemibetegség.
2019. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!