Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Szeretlek"-re azt mondani, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek"-re azt mondani, hogy?

Figyelt kérdés

"Kedves tőled."


Ez milyen válasz?


2019. jan. 25. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, mint, amilyen választ én kaptam egyszer:

- Szeretlek.

- Köszönöm.


Nem volt hozzáfűznivalóm, értettem, hogy ő nem éppen úgy érez, ahogyan én.

2019. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez nagyon gáz, de én soha nem tudnám senkinek sem visszamondani, hogy szeretem....

Talán azért nem, mert annyira rosszul bánt velem az összes férfi, akivel találkoztam és jól kiforgattak magamból, de ezt az egyet megtartottam magamnak, mert nem akartam teljesen kiadni magamat. Meg persze nem is éreztem igaznak, hogy visszamondjam.

2019. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz. Egyértelműen azt jelenti hogy nem viszonozza az érzéseid. Ha ilyen szituációba kerülnék, azonnal dobbantanék a szerelmes érzésemmel együtt, a szemébe se tudnék már nézni mert csak az járna az eszemben hogy ő nem szeret.
2019. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Figyeljetek nem mindenki képes arra hogy kimondja ezt a szót. Esetleg zavarba hozza annyira a szitu hogy bénán reagál.


Egyszer egy fiú szerelmet vallott nekem. A semmiből azt mondta azt hiszem beléd szerettem, szerelmes vagyok. Nekem is nagyon tetszett a fiú nem azt mondom hogy nem szerettem de az ismerkedés elején voltunk még csak s nálam mindig lassabban mentek a dolgok. Úgy meglepodtem hogy ijedtemben elkezdtem kuncogni és azt mondtam dehogy szeretsz még. Ahogy kimondtam rajottem hogy óriási hibát követtem el ezzel.

Azóta is szégyellem magam emiatt de esküszöm nem bántani akartam csak egyszerűen nem tudom miért de így reagáltam.


Nem ezt akartam mondani hanem hogy én is nagyon kedvelem (persze nem voltam még belezugva mert az elején voltunk még nagyin)



Nem írtál sokat hogy mióta tart de légy türelmes még egy darabig aztán meglatod. Én anno ezt elbaltáztam tudom..


A jelenlegi párom egy év után mondta ki először hogy szeret, én kb 7 hónap után.


Mindkettőnk úgy érzi hogy ez fontos jelentőségű szó nem dobalozunk. Egyébként a tettek számítanak szerintem.


25N

2019. jan. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!