Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy megijedt a túl jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megijedt a túl jó lehetőségtől?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 körüli pasi, és én (én is 30 körül vagyok). Nem voltam még korábbi szituban, mivel eddigi pasijaim eléggé gázosak voltak, sosem volt normális ember mellettem.

A pasit már régebb óta ismerem, volt közös munkánk. Akkor is már szuperül kijöttünk. Azóta én már 4 éve kapcsolatban vagyok mással, most épp szakítani készülök, mivel 1.5 éve szar az egész. Sajnos. Viszont előkerül ez a pasi. Úgy indult, hogy felhívott egy véletlen találka után, aztán napokig ismerkedtünk egymással, mindenfélét beszélgetve. Minden nap 2-3 órákat beszélgettünk és imádtam minden percét. Sok volt a közös bennünk, le is sokkoltam. Azt hittem, ő lesz életem párja. Kezdtem belezúgni. Aztàn váratlanul egyik este megírta, hogy ő csak baráti célzatból beszél velem ennyit. Fájt, de jól kezeltem. Azóta megint elkezdtünk beszélgetni és hallhatóan ő is imádja a társalgomat. Csaja nincs és folyton említi, hogy mennyire vágyik a szerelemre. Szerintetek lehet ebből még valami? Én nagyon szeretném!



2019. jan. 26. 00:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az miért olyan elképzelhetetlen,hogy nem akar veled összejönni csak kedvel,mint barát,de mint nő nem vonzódik hozzad?? Igen hiányzik neki a szerelem,de bármennyire is jó nőnek gondolod magad a pasi más típust kedvel.
2019. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit egy ilyen döntesképtelen nőtől, aki nyakig ül a szar kapcsolatában, de kilépni nem mer.
2019. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell neki ilyen beképzelt nő, mint te.
2019. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jössz be neki.
2019. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a történetben valaki nem őszinte...
2019. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nem kerek. Talán az annyira nem bejövős neki, hogy a pasid mellett ő kéne neked.
2019. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nőként nem értem, hogy ha képes vagy másfél évet rostokolni egy szar kapcsolatban, és csak akkor engeded el az ágat, amikor már fogod a másikat, tehát kapcsolatfüggő is vagy, akkor pontosan mitől vagy ekkora főnyeremény? Azért mert eddig barátkozni veled, mert párkapcsolatban élsz, tehát nem gondolta, hogy rámozdulsz. Barátként tekint rád.
2019. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!