Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy megundorodtatok valakitől mert szerelmes lett belétek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. ha már előtte is undorodtam tőle.
2019. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Huu velem olyan volt már, hogy nagyon tetszett egy pasi, hetekig "futottam" utána hogy észrevegyen, amúgy akkoriban ő nagyon menőnek számított, minden csaj vele akart lenni. Hát én bedobtam magam, szexi ruhák smink stb, és képzeld, megszólított, randira hívott. Akkor hirtelen igent mondtam, aztán lemondtam, már nem volt érdekes számomra, szó szerint kiábrándultam belőle, szinte undorodni kezdtem ha megláttam és nem is értettem magam, hogy miért tetszett annyira, de nem tudom megmagyarázni, hogy mi lehetett az oka. Mondjuk ez már 15 éve volt, de nagyon megmaradt.
2019. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Veled volt?

Velem nem?

2019. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy azért undorodtam meg, mert azt adta meg, amit korábban hiába szerettem volna mindennél jobban: bókokat,

meghívást egy étterembe,

virágot e-mailben és minden nap 40 napon keresztül és küldte volna tovább is, ha le nem állítom,

vörös rózsát a munkahelyemre csempészve minden kolléga szeme láttára,

youtube videót zenei aláfestéssel a közös életünk képeivel, plusz egy halom fotóval csak rólam,

hogy azt mondta, gyönyörű vagyok és velem akar megöregedni.

De amikor ezt mondta, már undorodtam tőle. Mert amikor halálosan szerelmes voltam belé, akkor a legnagyobb bók, amit kaptam tőle, az volt, hogy átlagos vagyok. És a legolcsóbb muskátlit vette csak, azt is csak kötelező ünnepnapokon, és amikor megkérdeztem, el tudja-e képzelni az életét mással, azt felelte, hogy hát persze, stb...

Ezek után az undor nem is elég kifejező, amit akkor éreztem, amikor 10 év után először mondta azt, hogy gyönyörű vagyok.

2019. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!