Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem hiszek az ezotériában, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszek az ezotériában, de van itt vki. , aki annyira el volt keseredve vagy annyira kíváncsi volt, hogy jósnőhöz, mágushoz, asztrológushoz fordult tanácsért szerelmi kérdésekben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 20:34
1 2
 1/12 Karena26 ***** válasza:
63%

Igen, de nagyon megbántam!

Már akkor is inkább Istenhez kellett volna fordulnom!

2019. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én más miatt voltam durván elkeseredve (családban öngyilkosság és szerencsétlenségek sorozata), akkor agyaltam ezen. Aztán végig kérdeztem az ismerősi kört, meglepően sokan voltak jósnőnél, látónál stb. És mindegyiket átverték, nem kevés pénzért.
2019. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én voltam,látònál,nem lettem pénzzel lehùzva,átverve sem.
2019. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 1


miért bántad meg?


(és aki ateista?)

2019. jan. 28. 20:42
 5/12 A kérdező kommentje:

# 3


1. kifejezetten a szerelmi életeddel kapcsolatban kértél segítséget?


2. mennyibe került, és hány percig voltál nála?



3. hogyan találtál megbízható látót? ajánlották, neten kerested?


4. bejött, amit mondott? miben segített konkrétan?


köszi

2019. jan. 28. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Elkeseredve voltam, de álmomban nem gondoltam ilyesmire. Egyáltalán nem hiszek semmi hókuszpókuszban.
2019. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Várj, megkérdem a gömbömtől, hogy érdemes-e válaszolnom?


Azt mondja, holnap belebotlasz életed szerelmébe. De mindez Novosibirskben fog megtörténni. Ha sietsz, még odaersz a Transz-Szibériai Expresszel.

2019. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

trollok kíméljenek.


azok válaszoljanak, akiknek van erről tapasztalatuk, a többiek meg éljék ki a napi frusztrációjukat máshol.

2019. jan. 28. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
1 óra,10.000 ft.minden igaz volt,rólam,róla,kettőnkről.Egy bizonyos személlyel kapcsolatban mentem.Ùgy mondott mindent,hogy én meg sem szólaltam,nem tett fel egy kérdést sem az illetőről vagy velem kapcsolatban.Leültem,és elkezdte mondani amit "lát" rólam,aztán megkérdezte a nevét, semmi mást.Volt egy jó ismerősöm,ő áradozott,hogy mennyire jó,én meg ah nem,nem akarom tudni.Aztán mégis.
2019. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: és bejött, amiket mondott?
2019. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!