Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék én adni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék én adni egy kapcsolatba, mire más nem lenne képes? Miért lenne az én szerelmem/vonzódásom több, mit akárkié?

Figyelt kérdés

A fent olvasható kérdés tudatában ti hogyan tudtok kezdeményezni lányoknál?


Röviden rólam -mert ugye most mégiscsak én vagyok a kérdésfeltevő, ki ezen problémával küszködik- 22 éves vagyok, utolsó évemben járok egy magyarországi egyetemen angol-német tanári szakon, volt már pár rövidebb-hosszabb kapcsolatom életem során, de akkor még fiatalabb voltam és nem gondolkodtam effajta kérdéseken, viszont most így, hogy "idősebb" vagyok már nagyon sok kétely gyötör.


Ha akad néhány érdeklődő irántam megkapom az elég jól olvasható női jelzéseket e téren, de valahogy sosem visz rá a lélek, hogy tegyek bármit, mert a fejem felett mindig a fentebb olvasható kérdésem lebeg, hogy itt van ez a lány -csinos, bizonyára okos is, ha kicsit utánok nézek valamely adatlapjukon kiderül az is hogy remekelnek valamiben, tele vannak ambíciokkal és lelkesedéssel az élet legkisebb dolgai iránt is. S ezután nem tudok magamban felsorolni semmit sem, amit más ne tudna megadni nekik, amit én igen, leszámítva szeretetem/szerelmem, mert az ugye a sajátom, de az is lehet, hogy más mégjobban szeretné a szóban forgó személyt, így überelve engem ezen a téren is.


Nem tudom most a kedves olvasók hogyan s miként képzelnek el engem, de nem tartom magam rosszvágású egyénnek, önbizalomhiányom sincs és ha jól tudom semmilyen stikkel sem rendelkezem = mint ezen Föld lakosainak a fele, a medias, semmi extra.


Mindig szerettem volna egy kicsit kilógni a sorból, van néhány kis apróság mivel részben sikerrel is jártam, de ezeknek legtöbbször csak magam vagyok a szemtanúja, ha más nem látja, akkor hogyan lássák meg bennem azt a szóbanforgó kis "pluszt"?


Utólag is elnézést a regényért és köszönöm, ha valaki végigolvassa. Nem is tudom milyen válaszokra számítok, csak már régóta itt van a fejemben ez a gondolat és jól esett, hogy kiírtam magamból.



2019. jan. 30. 01:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Rossz az elgondolásod.

Nincs plussz, meg több, meg jobb....

Egy valami van! Ő olyan ember e mint akit te el tudsz képzelni magad mellé, és hogy te olyan ember vagy e akit ő elképzet maga mellé? Ennyi, ezt kell kideríteni, közösen..

2019. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy mindenkinek több legyél. Csak annak ez egynek legyél te az egyetlen.
2019. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De általában ha valaki elképzel valakit maga mellé, akkor legtöbb esetben nem egy átlagos perszóna lesz az. Mert ha tényleg vágyakozol valaki iránt, akkor annak oka van, akkor meg kell, hogy fogjon valami abban az egy emberben, mit senki másban nem lelhető fel.
2019. jan. 30. 01:35
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"ha kicsit utánok nézek valamely adatlapjukon kiderül az is hogy remekelnek valamiben, tele vannak ambíciokkal és lelkesedéssel az élet legkisebb dolgai iránt is."


És azt te elhiszed, hogy így néznek ki a mindennapjaik? :)


Ha mindenkinek csak egyetlen ember felelne meg a földön, akkor soha senkinek nem lenne párkapcsolata.

2019. jan. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Magadat.
2019. jan. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Ez számomra beteges gondolatmenet. A kapcsolat nem erről szól, nem igy működik.
2019. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel nem értek egyet. Miért kéne több? Vagy jobb? Megfelelsz neki olyan vagy mint amire vágyik akkor oké és ha ez kölcsönös részedről is megvan akkro még jobb.


Egyébként meg ne a facebookból meg az instaról vonj le nagy következtetéseket. Sokan 'hazudnak' ott maguknak tökéletes életét.

25N

2019. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszatitok.

6, Persze, nem erről szól egy kapcsolat szerintem sem, de azért valahogy el kell kezdődnie!

2019. jan. 30. 11:47
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Úgy gondolom a leírtak alapján, hogy te inkább azokról a nőkről gondolkodol, akik tetszenek neked, nem arról az egyről, akibe beleszerettél. Ha lenne ilyen, nem lenne kérdés, hogy neki te az egyetlen leszel-e vagy sem, mert egyszerűen meg akarnád magadnak szerezni, és jó esetben ő is átvenné (mert ez kémia!) a vonzódásodat, ő is beléd szeretne, és akkor már az a legtermészetesebb, hogy vonzódtok egymáshoz, egy párt alkottok. Az évek alatt össze is szoktok, ha elveszed feleségül biztosan egy életre fog elköteleződni, te is, még ha el is múlik a lángolás, ott lesznek a gyerekek, a volt közös élmények - a közös világlátás nagyon fontos, a közös érdeklődés - , amik összetartanának. Tehát ne úgy általában gondolkozzál a csinos, értelmes lányokról, hanem várd ki, amíg egybe bele tudsz szeretni, mert - ahogy olvasom - még szerintem nem voltál szerelmes. (A jólesiket így írd.)
2019. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Yoda m. ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező Fiatalember!


Roppant egyszerű a megoldás. Talán el sem hiszed első olvasatban...

Önmagadat add és tedd bele egy kialakuló kapcsolatba. És minden öngyötrődés és un. "burkolt személyiség-elmélet" lobogtatása nélkül. Teljesen természetes, érdeklődőd, de mondhatni "közömbös" hozzáállással.

A közömbös alatt azt értem, hogy úgy indulsz neki... vagy sikeres lesz, vagy nem, de neked aztán mindegy... tehát NEM PARÁZOL!!! azon hogy vajon mi lesz, ha nem jövök be neki... vagy ha Ő nem jön be neked...(tök mindegy legyen)


Ha így teszel (amikor ismerkedni és társalkodni kezdesz), akkor igen hamar kiderülhet számotokra, hogy mennyire vagytok egymáshoz valók. Mennyire tudtok "egy húron pendülni".

Ha szíved azt érzi: - hááááát, ez hogy is mondjam.... nem túl kecsegtető... akkor engedd el! Ne ragaszkodj hozzá, csak mert elméd (egod) meg azt zakatolja: - de hogy milyen szép, csinos!! Ez kell Neked! -

Ha szíved azt súgja: - jó vele beszélgetni, jó vele lenni... akkor meg folytasd tovább. S majd alakul valahogyan.


Csak kezdjed el az ismerkedést, s ne add fel, ha ötödikre sem érzed a sikert.

Ilyenkor csak azon gondolkozz el: Vajon jó helyen (és jó időben) próbálkozom? És: - Nem túl magasra emeltem a mércét??? -

Sokan esnek abba a hibába, hogy

a) dugni szeretnének, de a nép-könyvtárban keresik hozzá az alanyt.

b) társalkodni szeretnének, de a bordélyban keresik hozzá a partnert.

Ugye...


Fontos:

1. Ne akarj mindenáron, mindenben megfelelni a lánynak. Ettől válik a tekinteted oly görcsössé, olyan parázóssá. (Nem egy kellemes, szelíd és megnyugtató látvány)

2. Ne kívánd, hogy a lány mindenben megfeleljen számodra. Ettől válik az ő arca oly görcsössé, parázóvá.

3. Ha azt észleled, hogy Ő feszült, akkor onnan tudhatod, hogy most éppen Ő parázik jobban. Ez téged megnyugtat természetesen, s ugyanez a nyugodtság árad felé tőled, ami viszont Őt nyugtatja... Érted?


Arra gondolj, hogy mindenki egyedi "darab", s nem lehet tudni szinte semmit eleinte a másikról. De még később sem nagyon, mert hogy közben változik az ember, jó esetben fejlődik. Miközben meg Te is változol, fejlődsz.

Erre van egy ősi bölcselet: "A változót nem lehet megismerni, arról tudásod nem lehet. Tudásod igazán csak a változatlanról lehet!"


Az ERŐ legyen Veled!

2019. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!