Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék én adni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék én adni egy kapcsolatba, mire más nem lenne képes? Miért lenne az én szerelmem/vonzódásom több, mit akárkié?

Figyelt kérdés

A fent olvasható kérdés tudatában ti hogyan tudtok kezdeményezni lányoknál?


Röviden rólam -mert ugye most mégiscsak én vagyok a kérdésfeltevő, ki ezen problémával küszködik- 22 éves vagyok, utolsó évemben járok egy magyarországi egyetemen angol-német tanári szakon, volt már pár rövidebb-hosszabb kapcsolatom életem során, de akkor még fiatalabb voltam és nem gondolkodtam effajta kérdéseken, viszont most így, hogy "idősebb" vagyok már nagyon sok kétely gyötör.


Ha akad néhány érdeklődő irántam megkapom az elég jól olvasható női jelzéseket e téren, de valahogy sosem visz rá a lélek, hogy tegyek bármit, mert a fejem felett mindig a fentebb olvasható kérdésem lebeg, hogy itt van ez a lány -csinos, bizonyára okos is, ha kicsit utánok nézek valamely adatlapjukon kiderül az is hogy remekelnek valamiben, tele vannak ambíciokkal és lelkesedéssel az élet legkisebb dolgai iránt is. S ezután nem tudok magamban felsorolni semmit sem, amit más ne tudna megadni nekik, amit én igen, leszámítva szeretetem/szerelmem, mert az ugye a sajátom, de az is lehet, hogy más mégjobban szeretné a szóban forgó személyt, így überelve engem ezen a téren is.


Nem tudom most a kedves olvasók hogyan s miként képzelnek el engem, de nem tartom magam rosszvágású egyénnek, önbizalomhiányom sincs és ha jól tudom semmilyen stikkel sem rendelkezem = mint ezen Föld lakosainak a fele, a medias, semmi extra.


Mindig szerettem volna egy kicsit kilógni a sorból, van néhány kis apróság mivel részben sikerrel is jártam, de ezeknek legtöbbször csak magam vagyok a szemtanúja, ha más nem látja, akkor hogyan lássák meg bennem azt a szóbanforgó kis "pluszt"?


Utólag is elnézést a regényért és köszönöm, ha valaki végigolvassa. Nem is tudom milyen válaszokra számítok, csak már régóta itt van a fejemben ez a gondolat és jól esett, hogy kiírtam magamból.



2019. jan. 30. 01:20
1 2
 11/19 Yoda m. ***** válasza:
100%

Elnézést... javítok:

"Teljesen természetes, érdeklődő, de mondhatni "közömbös" hozzáállással."


ÉS még valami:

"Nem tudom most a kedves olvasók hogyan s miként képzelnek el engem..."

SOSE tipródj azon, hogy KI és MILYENNEK KÉPZEL EL TÉGED !! Mindenki olyannak képzel, amilyennek tud (vagy akar).

És nem találsz kettő darab tök egyforma véleményt egy milliárdból sem.

De Te se képzelj el magadról semmit, hogy vajon milyen lehetsz... más szemében... felesleges projekciót okoz.


Önbizalom hiányod meg azt mondod, nincs. DE VAN! (Most még...)

Épp az mutatja, hogy kérdést tettél fel a fórumon. Ha nem lenne, akkor kérdésed sem lenne.


De ez nem baj. Ne is törődj vele! Mert az önbizalom hiánya is csak egy átmeneti állapot. Túl leszel rajta.

Aztán helyébe lép egy egészséges mértékű kétely, kételkedés az emberben. Az azt jelenti, hogy szkeptikus leszel. Szkeptikusnak lenni meg kifejezetten előny. Ez személyes tapasztalásom.


No, az ERŐ legyen Veled!

2019. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkitől, különösen Yoda mestertől!

Néha azért elképedek az emberi jóságon, hogy vannak kik rászánják az idejüket, hogy egy vadidegen embert buzdítsanak/motiváljanak egy ilyen tartalmas írásban úgy, hogy nekik ebből semmi hasznuk nem származik és mégis. Csodaszép.


Ha másnak is van valamilyen gondolata e téren ne féljen megosztani!

2019. febr. 1. 00:19
 13/19 A kérdező kommentje:
9-es, valóban, a "jólesik" egybeírandó, de én "jól esett"-et írtam, mi már más tészta.
2019. febr. 1. 00:21
 14/19 anonim ***** válasza:
#6 szerintem tők jó dolog, ha valakiben ez a kérdés felmerül, és nem csak azzal van elfoglalva, hogy a vélt vagy valós szexuais igényei ki legyenek elégítve.
2019. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Egyszerű a dolog. Valószínű hogy az akire gondolsz vagyis ő aki teccik ő is rád gondol. És ugyanezekkel vagy legalábbis hasonló rezorancia szintü gondokkal küszködik mint te és ugyanez a félelem vetitődik át beléd vagy belőled rá ami oda vezet hogy neked fel kellett tenni most itt ezt a kérdést és így, hogy most megkaptad a megfelelő választ elgondolkodol és azt kérdezed magadtól most mivan? . Szedd ösze magad mert magadkörül szinte mindig a saját tükörképed fog megjelenni ha nem tanulod meg irányítani az érzéseidet.
2019. febr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A jólesiket ilyen értelemben egybe írjuk, akár jólesik, akár múlt időben szerepel jólesettként. De ha valami jól esett le az emeletről, és nem tört össze, csak abban az értelemben két szó.
2019. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
illetve ha azt mondom, hogy jól esett az eső tegnap, nagy zuhé volt - ilyen értelemben is két szó.
2019. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

NEM VERSENY!!!!


Ne rivalizálj már másokkal, nem erről szól.

2019. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Onmagadat add! Az egyedi lesz, hiszen senki mas nem tudja, hogy milyen vagy.


En amugy amikor talalkozom egy ferfival, akkor ot akarom megismerni, hogy milyen a szemelyisege, mi lelkesiti, milyen gondolatok jarnak a fejeben, amikor hazafele utazik munkabol, mitol lesz konnyes a szeme. Es tole ugyanezt varom. Hogy ne csak a testemet akarja megismerni, hanem engem is.

Es ez csak akkor megy, ha totalisan onmagunkat adjuk, ha nem felunk attol, hogy a masik meglatja az igazi enunket.

Persze, ha van, hogy mast akarunk, mas hullamhosszon vagyunk, de akkor is, megismertem egy erdekes embert, mar ez pozitivum.


Masokkal ne fogalkozz. Az online profilokkal meg foleg ne, az arra van, hogy eladja magat az ember. Legjobb pelda erre a sogorom. Amikor megismerkedett a hugommal, akkor "fallabdazott". Kesobb derult ki, hogy egyetlen egyszer volt.


A regenyed alapjan szerintem minden rendben van veled. Csak azt ne feledd, hogy sose masokhoz hasonlitsd magad, hanem az 1-2-5 evvel ezelotti enedhez.

2019. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!