Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma szakíott velem (21) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakíott velem (21) a barátnőm (19), áthivott és elmondta hogy nem akar megbántani nagyon szeret de nem akar továbbra kihasználni, ott helyben a sokk miatt nem jutott eszembe sok érv, felkeressem pár nap mulva?

Figyelt kérdés
Mivel modnta hogy szeret még de tudja hogy az én igényeimet nem elégíti ki sok téren ezért nem bírja azt hogy kihasznál engem , azt modnta stagnál a dolog köztünk nem haladunk sehova de modntam neki hgoy három év mulva a szerelmet már felvátja a szeretet és kötödés , ott helyben nem voltak érveim , 3 nap alatt gondolta át a dolgot szerintem elhamarkodottan döntött úgy érzem beszélnem kellene vele mégegyszer élőben hogy biztos e ebben?
2019. jan. 30. 22:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni és keress egy új kapcsolatot. Ha megalázod magad és próbálkozol még úgyse fogja akarni mert már nem fog felnézni rád. Mosolyogj és menj tovább.
2019. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!