Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben, akihez nagyon vonzódok. Úgy érzem ő is. Pl. folyamatosan mondvacsinált dolgokkal keresi a társaságomat. Hónapok óta ez megy és mégsem történik semmi. Mit vár ilyenkor egy férfi? Rá kellene vetnem magam vagy mit kéne tennem? Már millió módon tudtára adtam, hogy nagyon tetszik, de mégsem lép semmit. Oké, persze gondolhatnám hogy az érzés nem kölcsönös, de akkor miért van mindig ott "véletlenül", ahol én?
2019. jan. 31. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán van valakije.
2019. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha van akkor mire jó ez? Ez nekem is rossz és ha ő sem közömbös akkor neki is.
2019. jan. 31. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha hónapok óta flörtöltök hogy nem tudod, hogy egyedülálló-e?
2019. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta egyedülálló, na de az ördög nem alszik :) nekem ez a viselkedés furcsa.
2019. jan. 31. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, szórakozik veled. Látja rajtad, hogy pörögsz rajta és hízik a mája, de nem akar tőled semmit.
2019. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda dolgokon tudtok agyalni... Szinte azt hiszi az ember, hogy egyesek elvezik is az ismerkedest es a kapcsolatokat. Csak en szenvedtem volna mindegyikben annyira?
2019. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. Örülök annak, ha ilyen egy pasi. Sokkal izgalmasabb, mint: tudni rögtön, hogy bejövök neki, és randit kér, meg szexeljünk jó hamar, mert ha nem illünk össze, minek húzzuk az időt..
2019. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5#


Hát ez elég gonosz lenne. Én nem gondolnám, hogy vki ezért szánná a másikra az idejét. Abban a helyzetben hinnék ebben ha véletlen vagy ritka találkozásokkor viselkedne így, de ő minden nap különböző mondvacsinált okokat gyárt arra, hogy találkozzunk Ez szerintem másra utal.Látszik rajta, hogy zavarban van a közelemben.


Utolsó

Persze, én is élveztem egy darabig, de ez már nagyon régen tartó állapot.

2019. jan. 31. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Legyél nyíltabb vele, fél tőled
2019. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem elég nyílt vagyok :) sokszor meg is bánom, mert csak annyit látok rajta, hogy zavarba jön. Nem tudok mit kezdeni vele :)
2019. jan. 31. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!