Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, voltatok már úgy, hogy párotok tanyára költözött volna, ti nők pedig inkább panel (vagy hasonló) lakásban laktatok volna együtt?

Figyelt kérdés

Mi ilyenkor a teendő? Már laktam városi magánházban, tanyán is régebben, de inkább a panel szerű lakások vonzanának egy jó ideig.

Köszönöm a válaszokat előre is :)



2019. jan. 4. 14:09
 1/10 piroska és a farkas ***** válasza:
76%
Kölcsönös kompromisszum a megoldàs, ha hosszútàvon terveztek együtt. Én 40.000- és vàrosban éltem lakàsban, férjem falu fölötti hegytető, erdőben...a közös otthonunk egy vàroahoz közeli pàrezres település kertes hàzikója lett, mindketten szeretjük.
2019. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én városba születtem a közepébe pontosan,de úgy alalult a helyzet nem a városban vettünk házat a varosnak egy kulkeruleteben ami inkább már tanya.Na itt megismerkedtem jobban az állatokkal meg hogy nincs közmű,vagyis gáz palackból megy a főzés,meg szivattyuval a víz,ami furott kútból jön.Mindenki kinevetett minket hogy hol vettünk házat,de amikor beszélgetések alkalmával előjön hogy ok mennyit fizetnek a városban havonta csekkekre és mennyit mi,közel 60 ezer ft különbség van.Bicoval 10 perc és a városba vagyok,nincsenek szomszédok,az utcankba rajtunk kivul egy oreg mami lakik.Nehez volt hozzaszokni az otthoni korulmenyekhez kepest,de mára semmi pénzért nem cserelnem el!!
2019. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Menjen tanyára az,aki nem szenvedett eleget és üldözzék is szanaszét!
2019. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én fordítva voltam, költöztem volna a világ végére, messze a várostól, kertes házba, ahol magamnak termelem a salátának valót meg a barackfák árnyékában tudok olvasni. A párommal "üzletet kötöttünk", albérletbe költöztünk a belvárosba, azzal a megegyezéssel, hogy amikor majd "öregek leszünk" (értsd: nem bulizni járunk, hanem gyereket viszünk a bölcsibe) akkor majd költözünk külvárosi kertes családi házba.

A kényelem nagy úr. Belvárosban vettünk egy kisebb lakást.


Nektek is azt tudnám javasolni, hogy először "átmeneti" lakhatást keressetek, albérlet vagy hasonló tekintetében. Hátha megtetszik egyikőtöknek a másik életstílusa.

Meg azért, az sem mindegy, hogy a párod azért akar tanyán élni, mert egyébként szakmája, foglalkozása megköveteli, vagy csak "mert ott jobb a levegő". Előbbi esetben nincs értelme kompromisszumon gondolkodni, vagy tanyán laktok, vagy szétmentek, utóbbi esetben viszont talán még meggyőzhető lehet.

2019. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt, nagyon át kell beszélni nektek. Éltem kicsit panelban, társasházban, de én menekültem. Pestből is elég volt két hónap. Végül párommal, kisebb város kertes részében kötöttünk ki. 10-15 perc és mindent elérünk. Pest, ha kell 40 perc. Az azért sokat számit nekünk, hogy az utcában csend, napi 15-20 autó. Nem tudtok kompromisszumra jutni, vége lesz a kapcsolatnak.
2019. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy miért akar tanyára költözni. De valamilyen kompromisszumos megoldást lehet szerintem találni. Például kisváros szélén, vagy nagyváros valamilyen külső részében kertes házban. Ha van kert akkor ott lehet zöldséget, gyümölcsöt termeszteni, egész tanyasi feelingje van.

Vagy ami mondjuk még opció lehet az az, hogy laktok panelban és vesztek mellé valami kis hobbit vagy tanyát. Párod ki tud járkálni, hétvégente lehet kint dolgozgatni. Te ha van kedved kimész, ha nincs akkor nem. Vagy az alapján dönteni, hogy "ki akarja jobban". Ha neked igazából nem lenne baj, ha tanyán élnétek csak jobban vonz a panel akkor lehet, hogy tudnál ebből engedni. De a lényeg az, hogy találjatok valami kompromisszumot.

2019. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, mi az általános teendő, de engem 6 ökörrel sem vonszolnának tanyára.
2019. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem nem fordult elő, de az egyik barátnőméknél pont így volt. El is váltak.
2019. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Vegyen a parod budan egy villat hatalmas kerttel. Ott kerteszkedhet meg hallgathatja a csondet. Es regeteg allat befer hozzatok a ferjeden kivul.


Kicsit dragabb lesz,mint egy tanya,de legalabb kozel leszel a belvaroshoz.


Ha tanya szinvonalat akarsz,koltozz 18 ker szelere pl. az kertvaros es olcsobb.

2019. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szüleim pont ugyanígy voltak. Apám a panelt nem bírja meg a várost, anyám meg a vidéket. Állandó veszekedés volt, hogy apám a hétvégi házban van munka után, anyám meg otthon a panelban. El is váltak, amint tudtak.



Budapest széle vagy nagyváros széle? Az mindig kertes rész.


Én inkább belvárosi vagyok, de túl sokba kerül, az a helyzet.

2019. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!