Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kezdek beleszeretni a barátom barátjába, valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a barátommal, voltak kisebb gondok ahogy mindenkinél, de a kapcsolatom teljesen jól működik, és nem is éreztem, hogy bármi hiányozna. Viszont a pasim egyik legjobb barátja sokat van velünk, sokszor megyünk együtt társaságban ide-oda, és szépen lassan megismertem. Beszélgettünk sokszor és azt hittem csak szimpatikus, és talán ennyiben is maradt volna a dolog, ha rajta nem veszek észre dolgokat. Például gyakran néz engem mosolyogva és olyan szemekkel, hogy a barátom sem néz rám úgy. Aztán persze ha ránézek én is elkapja a tekintetét és zavarba jön. Figyelmes velem, érdeklődik, sok-sok helyzetből adódó pici dolog,nehéz elmagyarázni, egyszerűen érzem, hogy valami van. Ezek miatt már ott tartott a dolog, hogy észrevettem magamon, hogy nagyon örülök ha megtudom hogy együtt megyünk valahova és ez ijesztő nekem. Most pedig már sokat gondolok rá, és fogalmam sincs mit csináljak a helyzettel, mert úgy tűnik a barátom ebből semmi nem vett észre, és nem akarom elveszíteni, sőt már borzalmasan érzem magam egyáltalán a gondolattól is hogy beleszeretek a barátjába. Mit tehetnék, hogy ez ne történjen meg?

2019. febr. 2. 15:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia, azota mi lett veled?
2019. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok. :)
2019. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Azóta egyszerűen elkezdett távolodni tőlünk, soha nem ért rá, vagy ha összefutottunk valahol akkor is hamar lelépett. Később találkoztam a bátyjával amikor a barátnöimmel voltam egy szórakozóhelyen aki kerek perec elmondta, hogy az öccse nem véletlenül tartja a távolságot és hogy már lassan egy éve nem tud kiverni a fejéből, ezért van az egész.:( Persze a barátom továbbra sem tudja, együtt vagyunk és ahogy ő távolodik tőlünk úgy érzem a mi ügyünk rendeződik teljesen. Ő nem tudja hogy tudom, így meg iszonyatosan gáz ha mégis egy légtérben vagyunk, rá sem merek nézni, nehogy megint megzavarodjak a szitutól...:/ köszi hogy kérdeztétek:)
2019. júl. 22. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!