Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben csalódás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves lány vagyok. Volt egy 3 éves kapcsolatom, ami kicsit csúnyán ért véget. Pár hónappal később megbeszéltük a sraccal, mondtam neki, hogy nem akarom vele újra kezdeni mert én már elengedtem őt teljesen. Azóta eltelt jó pár hónap, megismertem egy férfit, akivel 2 hónapja legjobb barátok vagyunk, de alkohol hatása alatt kavartunk többször is, és ő belémszeretett. Imadok vele lenni, szeretem a közös programjainkat. Ha együtt vagyunk sokat gondolok arra, hogy mi lenne ha megcsókolna.. viszont nem érzem magam szerelmesnek. Vonzódom hozza, nem csak testileg, hanem a lelkéhez is. Néha azt érzem, de jó lenne megpróbálni egy kapcsolatot, néha viszont megijedek, hogy nem is vagyok szerelmes abszolút és félek megint lekötni magam. Sokat örlődöm emiatt. Kipróbáltam, hogy egy napig nem beszéltünk, hatha jobb lesz és rájövök, hogxy könnyű elfelejteni. De nem így lett, mert egész nap arra gondoltam, hogy mikor ír, vagy keres. Segítsetek, mi lehet ez? Talán csak mivel egy barátom volt, tapasztalatlan vagyok, és próbálom hozza hasonlítani, vagy félek egy újabb csalodastol?

Tudom, hogy a szerelem később is kialakulhat, az előző kapcsolatomban is sok idő volt, míg fülig beleestem. De félek attól is, hogy elveszitem. (Mint baratot) Tenxleg nagyon fontos nekem.

Köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 3. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Te már most belezúgtál, csak félsz belevágni, mert nem akarsz csalódni.

A jó hír az, hogy visszaút nincs, ugyanis már most is megviselne, ha elveszíted. Ezzel az erővel adhatsz is esélyt a dolognak, és majd szépen alakul.

2019. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell egyik kapcsolatból ugrani a másikba. Nyugodtan beszélgess azzal a “barátoddal”, és majd alakul minden a maga módján. Nem kell semmit elkapkodni, fiatal vagy. Én is 20 évesen jöttem ki egy 3 éves kapcsolatból, és utána 2 évig csak kalandozgattam, nem akartam semmi komolyat. Majd megismertem a jelenlegi páromat és szerelmes lettem.
2019. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Őszintén szólva nem szeretek kalandozni, nem is igazán van kedvem ismerkedni p, vagy kavargatni mással.

2019. jan. 3. 11:10
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kalandozni, de nem is kell azonnal másik kapcsolatba kezdeni, ha még nem vágysz arra. Nem hajt a tatár :)
2019. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, de 2 hónap alatt nem lesz senkiből legjobb barát, főleg nem úgy, hogy részegen egymásra akadtok. Beléd szeretett ő is... Aha. Akkor miért csak piásan mászik rád? Valószínű, hogy ha felhozád neki a kapcsolatot, egyből eltűnne. Nem így kell kiheverni az előzőt, mert ebből is baromi nagy sírás lesz.
2019. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kavarás nem szerelem és ne kelljen leírnom, hogy a másik férfi mit lát benned max.
2019. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Nem csak piásan mászik rám, rengeteget találkozunk, de tiszteletben tartja, hogy én még nem közeledem “úgy”
2019. jan. 3. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tiszteletben tartaná, nem használná ki a helyzetet. Sebaj, még fiatal vagy, nem látod így.
2019. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én másztam rá.. nőként erre nem vagyok büszke
2019. jan. 3. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, a szerelem egy csodálatos állapot. Annyira az, hogy sokaknál valóságos függőséget tud okozni. De mindenki másnak is hiányérzete támad, amikor elmúlik, és természetesen keresi, kutatja, vágyik rá, hogy újra megtalálja, s újra megkapja a teste a narkóadagját.

Ebben az állapotban vagy most. Nem a pasiba vagy szerelmes, hanem a szerelembe.

2019. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!