Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jegyezte el őt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jegyezte el őt, és engem még sem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, minden úgy ment mint a mesében.Romantikus megismerkedés, epekedés egy újabb randi után, és számolni a pillanatokat mikor láthatjuk egymást újra. Látszólag minden sínen volt. Megvoltak a vágyaink, a terveink, szerették a szüleim és engem is az övéi. Eltelt 4 év, és még mindig ugyanazt éreztem mint a legelején.

Előtte nem gondoltam volna senkivel sem ilyen komolyan mint vele. Nem vágytam másra, csak hozzá tartozni, és egyszer családot alkotni.


Én nem az a tipus vagyok aki ezzel rágta volna a fülét, mert elvesztette volna a varázsát. Viszont sokszor beszélgettünk a terveinkről, és mindig egy hullámhosszon voltunk. (Elviekben)


Aztán jött a villámcsapás. Egyik napról a másikra lelépett valaki mással.


Fáj. Miért van az hogy ő 2 hónap együttlét után megkapja azt amire én éveket vágytam? Amit magamban mindig szerettem volna? Én miért nem érdemeltem meg azt az eljegyzési gyűrűt mikor én keltem fel reggel 5 órakor munka előtt hogy friss melegételt vihessen? Én mostam a ruháit, és vártam haza meleg étellel mikor én is dolgoztam.

Sose hántolgattam fel neki, egy szóval sem.

Ismerem a lányt. Történetesen. Tudom hogy sose tenne hasonlót. Nem ápolná mikor korházba került, vagy bármi egyéb. Ő az a tipus akinek az számit mit kap ajándékba és mennyibe kerül. Én sose kértem egy szál virágot sem.


Miért jobb ő nálam?


Miért kell elviselnem azt ha látom az utcán sunyin a képembe vigyorogjon?

Miért csinálta ezt? Minek jegyezte el 2 hónap után?

Hogyan felejtsen el?


23/L


2019. febr. 2. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Mert az érzelmek nem úgy működnek, ahogy te elképzeled.

Vagy is, irántad nem volt meg benne igazán az érzés.

2019. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Ez elég életszerűtlen, hogy tökéletes barátnő vagy, aztán "egyik napról a másikra" dobbant....dupládra híztál egy hónap alatt vagy mi történt ? Valami csak volt.

32/f

2019. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ő hogy bánt veled a kapcsolatban? Erről nem sokat tudunk. Volt bármiféle jele annak, hogy talán ő nem kötődött hozzád annyira, mint te hozzá? Többnyire a saját viszonyulásodról írtál, az övéről keveset.


Személyszerint én úgy vagyok ezzel, hogy sosem lennék önfeláldozó és szeretetteljes egy olyan férfival szemben, aki talán nem érdemli meg. Eszem ágában sincs arra törekedni, hogy megszerettessem magam valakivel, miközben ez egyoldalú erőfeszítés.

Te sokat tettél a kapcsolatért. Ő mit tett érted? Nem csak a te áldozathozatalaid számítanak a kapcsolatban.

2019. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem híztam. Annyival szakított hogy már nem érzi azt amit a legelején.
2019. febr. 2. 18:13
 5/22 A kérdező kommentje:

Aztán rá két nap múlva összejött valakivel. Történetesen azzal, akit még akkoriban gimiben ismertem. Senki nem gondolta volna. A bárgyú vigyora ugyanaz.


Sokszor éreztem azt hogy szeret, talán ezért is vágytam magamban arra egyszer meglépi. Én mindent szépnek láttam. Talán a naívság.

2019. febr. 2. 18:16
 6/22 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszélek vele, ő két hónapja van vele. Akárhányszor elmegy mellettem az utcán az illetékes lány, mindig végig mér szemét forgatva, aztán felröhög. Legszívesebben megképelném de tudom ezt nem lehet és van bennem tartás.
2019. febr. 2. 18:18
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Hmm :)

Majd ha túlleszel mindezen akkor látni fogod hogy ez nem "megérdemli" , vagy "nem érdemli" alapon működik.

Vagy hogy ha te teszel érte valamit akkor ő hálája jeléül elvesz feleségül. Ez nem így működik, az emberek bonyolultak, már a legtöbben legalább is.

Mondjuk én nem, én olyan egyszerű vagyok mint a faék :D


Ha valakiért teszel valamit akkor azt azért teszed mert szereted, meg mert szeretsz érte tenni bármit is : "én keltem fel reggel 5 órakor munka előtt hogy friss melegételt vihessen?"

Tehát ezért megint csak ne várj hálát, vagy házasságot ;)

Tudom nem így gondoltad, de érted mit akarok ezzel?


Fiatalok vagytok még, gondolom ő is korodbeli, elbűvölte a friss punci, ennyi a történet...

Nem azért jegyezte el mert ő megérdemli... Nem vagy kevesebb nála, de több sem. Érted?

2019. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem, csak fáj. Mert tudom hogy én szerettem őt. És nem akartam elmenjen.
2019. febr. 2. 18:21
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Karma.Majd rájön,hogy nem volt egy jó választás.Nem jobb amúgy,mâsabb,friss szellő,és fuvallat.
2019. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

A szemforgatásnak és nevetségnek kell legyen tárgya, a leírásod alapján oka egyikre sem lenne. Itt valami van a háttérben, amit te nem tudsz, csak a párod, meg a csaja, de mondjuk nem is nagyon érdekes. Valaki más jár majd nagyon jól veled, te meg ővele.

32/f

2019. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!