Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy lány elhagyja a jelenlegi párkapcsolatát egy barátjáért?

Figyelt kérdés
Jó barátok vagyunk egy lánnyal kb fél éve de párkapcsolatban van, amiről mindenkinek azt mondja hogy jó, még nekem is egészen addig amíg jóban nem lettünk. Mert ugyan sokat nem beszél a kapcsolatáról de nekem azért elmondta hogy nem tökéletes, csak látszatra tűnik annak a kapcsolata.
2019. febr. 2. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Minden elképzelhető.

A férfiak arra vannak programozva, hogy a lehető legtöbb nőt megszerezzék, aki csak hajlandó szóba állni velük, a nők pedig arra, hogy addig keressenek, míg meg nem találják a legalfább alfát, aki még elérhető a számukra.

Tehát ha alfább vagy, mint a jelenlegi, és kitartóan udvarolsz, akkor 99%, hogy megszerzed.

2019. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet megmondani.
2019. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat sem tökéletes, veled sem lenne az. Attól függ, hogy mekkora problémáik vannak, és hogy te, mint férfi érdekelnéd-e, vagy csak barátként tekint rád.
2019. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármi elképzelhető. Udvarolj neki kitartóan, hátha megtörik a jég.
2019. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne éld nagyon bele magad, de összejöhet.

Bár nem ajánlom. Nekem is hasonló szitu volt. Barátok, majd otthagyta a kapcsolatát és összejöttünk. Letelt két év, majd nem szép módon fuccs....hallani sem akarok felőle. Szóval így baszódnak el, az addigi fene jó barátságok. De ha beleszerettél nincs mit vesztened. Tehát hajrá! Csak ne görény módon.

2019. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elkèpzelhető.

Sokan az "úgy sem találok jobbat, miattam rossz a kapcsolatom" mantrák miatt vannak mèg eggyütt a másikkal.

Flörtölj vele, talán kiderül hogy ő hogy viszonyul hozzád.

2019. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!