Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az ami számodra nem szép/ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami számodra nem szép/nem vonzó a párodban? (Csak külső)

Figyelt kérdés
Nyilván elfogadjátok úgy, ahogy van, de azért mégis.
2019. febr. 3. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért adnám ki azt, akit szeretek?
2019. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Eleve miért jár valaki olyan emberrel, akinek valami külső jellemvonása számára elfogadhatatlan?
2019. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2.: az elfogadhatatlan és a nem szép nem ugyanaz. Ha valakit szeretsz, akkor elfogadod a hiányosságait/tökéletlenségeit is. Senki sem tökéletes. Én például imádom a párom és annak ellenére, hogy elfogadom őt olyannak, amilyen, racionálisan ránézve nem tudom azt mondani, hogy tetszik, hogy pocakja van. Ez van, biztosan neki is van olyan, ami nem tetszik rajtam, de ettől még szeretjük egymást.
2019. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ráncos és keskeny a szája.


De ezt leszámítva tökéletes nekem.


N

2019. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl rövidre szokta vágni a haját, nekem mindig pont akkor tetszik, amikor szerinte már túl hosszú. 😊 Egyébként minden porcikáját imádom.
2019. febr. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mostanában borostásabb, szakállasabb az arca, akkor már szólok neki, hogy “borotválkozni nem kéne, szivi hm? “ :)

De max. ennyi , amúgy maga a tökély :)

2019. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit túl átlátszó, na meg áthalad rajta a szilárd anyag. Plusz a hangját sem hallani szegénynek. :(

De amúgy tökéletes nő, csak ez a pár dolog ne így lenne...

2019. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most így ezen elgondolkoztam, de nem tudnék olyat mondani, ami nem szép, vagy ne lenne vonzó rajta.
2019. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!