Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban, hogy miattatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy miattatok megáltozik, az a bizonyos szemely, akit tiszta szívedbol szeretsz?

Figyelt kérdés
Mármint jó irányban. 19L
2019. febr. 5. 01:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Mert akit szeretsz, azt nem akarod megváltoztatni. Ha meg akarod változtatni, akkor nem őt szereted, csak egy elképzelt személyt, aki majdnem olyan, mint ő, csak egy kicsit más. De az a személy nem létezik. És senki sem fog megváltozni valaki más kedvéért, csak és kizárólag saját akaratából (de úgy is kicsi az esély rá, hogy sikerül is).
2019. febr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De sajat akaratabol gondolom. Soha nem vartam el, hogy megvaltozzon, mert en ugy szerettem bele, ahogyan megismertem. Csak az volt a baj, hogy neki nem volt meg rajtam kivul komolyabb kapcsolata, mindenkiben csak Azt latta, ami pont megfelelt neki es a jo dolgainak. Es eleinte nem is nagyon lattam, hogy akarna ezen valtoztatnni. Aztan ahogy teltek a honapok, egyre komolyabban vett es megvaltozott. Jo iranyban.
2019. febr. 5. 02:31
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
És ez el is fog múlni, ahogy jött, mivel telik az idő, és már nem leszel annyira érdekes számára. Olyankor meg visszajön a régi én...
2019. febr. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Ritkán
2019. febr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
azóta már megkérte a kezem, osszekoltoztunk, es babat tervezunk. akkor is ugy gondolod, hogy el fog mulni?
2019. febr. 5. 03:26
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olvasd el ezt:


[link]

2019. febr. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi értelme nincs a kérdésednek. Nulla konkrét információt írtál,plusz még itt önigazolás gyanánt meg is válaszolgatod magadnak. 19 èvesen meg inkább azzal kéne foglalkoznod,hogy egyetemre menj,legyen egy jó munkád,meg élettapasztalatokat szerezz,nem pedig azzal,hogy gyereket csinálj egy kétes kimenetelü kapcsolatba. Persze mindenki úgy cseszi el az életét,ahogy akarja.
2019. febr. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

6: Köszi a linket, nagyon mulatságos esetek vannak leírva.

A kommentek azért jobbak a cikknél.:)

Azért sok esetet lehet orvosolni határok meghúzásával.

Pl. az Ödönt, aki extrém eset a rendetlenségben.:)

Ha az a fontos neked, hogy szeressétek egymást, és ne bosszantsátok, akkor 2 perc alatt eszedbe jut az a megoldás, hogy legyen külön fürdőszobátok, és a büdös életben nem mész be az Ödönébe. Meg ugye már maga az összeköltözés sem feltétel egy szerelmi kapcsolat fenntartásához, vendégségben meg ugye betartod a házirendet, illetve nem kritizálod meg a környezetet, mert nem a tied. Nekem nem is volt soha ilyen territoriális problémám, mert tiszteletben tartom a magamért is és a másét is.

Más problémák alól persze nem tudod mentesíteni magad, ott nem marad más, mint hogy lemondj az illetőről.

2019. febr. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
NEM! És eszedbe ne jusson még gyereket vállalni! Nagyon fiatal és NAIV vagy. Nincs olyan, hogy valaki egy másik ember miatt változzon. A változás, fejlődés csak úgy működik hosszú távon, ha saját magadért teszed. Nagyon romantikus elképzelès, hogy Te vagy a védőangyal, aki jó útra téríted a szerelmedet, csak sajnos ez nem így működik. A babát remélem nem mostanra tervezitek. Vagy van már annyi rendszeres bevételed, amiből el tudod tartani magad és a kicsit? Olyan gyest fogsz kapni, ami elég a lakásbérlésre/törlesztőrészletre, rezsire, kajára, ruhára, pelenkára? van annyi megtakarításod, amiből be tudod rendezni a babaszobát? (Menj el mondjuk a Brendonba, nézd meg milyen árak vannak). Reàlisan nézve nagyon pici az esélye, hogy a barátoddal örökre együtt maradtok.
2019. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer ennyi idős vagyok. Hidd el: senki sem változik meg. Vannak alapvető részei a természetének, ami örök. Kis dolgokban igen, pl. megszereti az új ételeket, rászokik valamire, új munkát keres, és fáradtabb lesz. De aki csak kihasznál másokat, és önző, az ebben SOHA NEM fog megváltozni.

Pont azért akar házasságot és gyereket, hogy magához láncoljon minél előbb. Amit most mutat neked, az egy álarc. Amint ott leszel nagy hassal, és már nincs visszaút, egyből ki fogja mutatni a foga fehérjét.

Te is itt fogsz sírni, hogy a terhesség óta egy állat a férjed, de babával nincs hova menni, és kénytelen vagy neki mindent eltűrni. Hány, de hány ilyen kérdés van!

Most is az önzés vezérli. Azért akar teherbe ejteni, hogy kiszolgáltatott helyzetbe hozzon a gyerekkel, akiről egyedül nem tudsz gondoskodni. És ne hidd azt, hogy ha neki úgy tartja kedve, (mondjuk talál másik nőt), nem tesz utcára. Onnantól lehet pereskedni a 10 ezer gyerektartasért is, mert a babára is tojni fog, ha már nincs kedve a papás-mamáshoz.


Aki őszintén szeret, az nem teszi ezt veled. Az nem veszi el a fiatalságod legjobb éveit, hanem kivárja, amíg szakmát szerzel, munkád lesz, kicsit buliztok, utaztok. Aki a legjobbat akarja a saját gyerekének, az nem egy 19 éves kamasszal vállal gyereket. Az előbb megteremti a biztos egzisztenciát.

És aki ÖRÖKKÉ veled akar lenni, az RÁÉR. Nem sietteti, hogy gyorsan-gyorsan, egy éven belül menj hozzá és ess teherbe. Az ráér kivárni, hogy kiismerjétek egymást, évek alatt bebizonyosodjon, hogy tényleg megváltozott, előbb együtt éltek, és mondjuk 4-5 év múlva jöhet a gyerek.


Tudom, hogy te ezt most úgy olvasod, hogy rázod a fejed, mert ti szeretitek egymást, mindig együtt lesztek, és sose váltok el. Ez a szép a 19 évben, hogy ennyire kis naiv vagy, és nem hallgatsz senkire. Mész a szíved (jobban mondva a puncid) után, és nem használod a fejed.

Tippelek: a drága párod idősebb.

Nem véletlenül egy naiv, tapasztalatlan tinivel kezd a fajtája, akit meg lehet vezetni, és még lázadásból csak azért is belemegy ilyen butaságba, hogy gyereket szüljön neki puszta ígéretekre.

2019. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!