Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban, hogy miattatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy miattatok megáltozik, az a bizonyos szemely, akit tiszta szívedbol szeretsz?

Figyelt kérdés
Mármint jó irányban. 19L
2019. febr. 5. 01:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Jó, azért ha te 19 éves vagy, akkor nem hiszem, hogy a pasid sokkal idősebb lenne, és azért tinikorban elég kevés az olyan srác, aki tényleg komolyan tervezne, hosszabb távra két éjszakánál, de ahogy felnő az ember, idősödik, érettebbé válik, ez úgy változik vele együtt. Ez nem miattad van, ne hízelegj magadnak, ez természetes érési folyamat, kezd felnőni, ennyi. Viszont ez nem is "megváltozik miattad" kérdés, most alakul ki a felnőtt személyisége. Az, amilyennek megismerted mittudomén, egy évvel ezelőtt, az köszönőviszonyban sincs azzal az emberrel, aki egy év múlva lesz- ez a kor ez erről szól.


Viszont pont ezért tartom oltári nagy ostobaságnak most eljegyezni magatokat meg gyereket vállalni. Az ilyen kapcsolatok a legritkább esetekben élik túl a felek 25 éves korát, és akkor sokat mondtam. Nem azt állítom, hogy tuti szét fogtok menni, mert senki se tudhatja, de ne legyen igazam, az ilyen korban született kapcsolatok jó 95%-a eleve halálra van ítélve.


Amúgy felnőtt embereknél nem hiszek benne. Tinikorban meg az ember saját magát sem ismeri, nemhogy mást, szóval ott nincs létjogosultsága a kérdésnek.

2019. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Akit tiszta szivből szerettem/szeretek, az úgy szeretem ahogy van. Akit át akarok formálni, azt nem is szeretem igazán.
2019. febr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Hittem, de nem változott, sőt még rá is tett, cigizni kezdett, stb. a nő.


Az meg különösen gyakori, hogy a nők azt hiszik, hogy a nőcsábász alfahím, majd értük megváltozik, és nyugodt, hűséges pasi lesz :)

2019. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%

Az, hogy a másik tud-e változtatni a saját hibáin, az igazából tőled nem függ. Ha ő veszi észre magán, hogy ez meg ez így nem jó, akkor tud változni. Én például megtanultam elhallgatni, mert láttam, hogy a másikat ezzel mennyire elnyomom. Nem ő mondta, nem kért rá, magamtól változtattam, de érte. Ő leszokott a fűről, pedig sosem kértem tőle, ez is a saját döntése volt, de miattunk csinálta.

Ha ezeket a dolgokat ki akartuk volna csikarni a másikból, az nem sikerült volna. Egyébként, én is 19 éves voltam, amikor megismertem, még mindig együtt vagyunk, pedig már elmúltunk 25.🙂

2019. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom te vagy a 19 éves roma csaj, aki hozzá akar menni a börtöntöltelék, 30-as pasijához, hogy szaporodhassatok.


Felesleges neki válaszolni, úgysem fogja fel. Már egy csomó kérdést kiírt emiatt.

2019. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, 19 évesen még hittem benne :)
2019. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert már nem vagyok egy ostoba, naiv liba. Nyugi, 19 évesen még az voltam, még neked is megjöhet az eszed, kérdés mennyi pofon kell még hozzá.
2019. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

tudod ki a roma, aki megszult teged es ilyen embert hozott letre. felfogom en a dolgokat, miert ne fognam fel. es huszon negy eves parom van , nem borton szokeveny, hanem kint dolsozik osztrakban, hogy mindenunk meg legyen, en meg itthon dolgozok etteremben. nem ertem minek ezek a hozza szolasok. sertegetni azt tudjatok az embert. marmint szerintem felismeir az az egy szemely magat, akirol most szo van. annyira egy primitiv ember vagy. tegnap jottem fel erre az oldalra. es ez az egy kerdesem van fent,te nyomorek.

es a tobbi valaszt meg koszonom.

2019. febr. 5. 13:43
 19/21 anonim ***** válasza:

figyelj nem azért fog megváltozni mert te szereted hanem azért mert ő szeret téged! ez nagyon fontos, ez is egyfajta bizonyitásiz vágy mert bizonyitani akarjunk hogy mennyire is fontos az a személy

ezzel nincs semmi baj főleg ha mind két fél hajlandó rá (akkor lehet tudni hogy ez igazi)

2019. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászólásod, stilusod alapján, ezt a kérdést, inkább a párodnak kéne feltenni és nem neked.
2019. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!