Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gátlás legyőzése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlás legyőzése?

Figyelt kérdés

Eléggé gátlásos vagyok önbizalmi problémákból adódóan. Ezt szeretném úgymond levetkőzni a szerelmem előtt, hogy teljesen felszabadult legyek a társaságában, ne törődjek azzal hogyan nézek ki éppen vagy bármi hasonló jellegű aggodalom

se legyen bennem , hiszen tudom, hogy úgy szeret ahogy vagyok... De mégis bennem vannak a gátlások és a megfelelési kényszer...aki ilyen volt, hogyan küzdötte le? Vagy bármi felé tanács?



2019. febr. 7. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első lépést már megtetted azzal, hogy felismerted. Minél többször figyeld meg az érzést, tudatosítsd magadban, így előbb-utóbb eltűnik.
2019. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy amikor néztem a tv-ben a számomra nagyon szimpatikus embereket nyilatkozni, akkor azt vettem észre, hogy nem a pénzük miatt, nem a külsejük miatt van a laza eleganciájuk, hanem mert nem törődnek azzal, hogy ki mit gondol róluk. Be mernek olyan helyzeteket is vállalni, amiben nevetségessé válnak, de pont emiatt, hogy nem görcsölnek rá, felülkerekednek ezen.

Legutóbb pl láttam pár bushcraft videót. A legtöbben öntelt hólyagok osztják az észt, és szinte mind azt mutatja a videón, hogy ők mennyire felkészültek, tökéletesek, mennyi mindent tudnak. Miközben néztem őket, olyan ellenszenvet váltottak ki belőlem, hogy a legtöbbet végig sem tudtam nézni. Aztán jött egy pasi, aki nem szólt semmit, csak tette a dolgát. Többek között felrögzített egy függőágyat 2 fára, aztán belefeküdt kipróbálni. De a kötél elszakadt, és ő lehuppant a földre. Kivághatta volna ezt a videóból, de nem tette. Összekötötte az elszakadt kötelet, és újra rögzítette a fához. Újra belefeküdt kipróbálni, és immáron jó lett. De ahogy sajnálni se kezdte el magát az elején, úgy tömjénezni se tömjénezte magát a végén, hanem csinálta tovább a dolgát. Annyira emberi volt, annyira szimpatikus, hogy akkor rájöttem, hogy mindenki bénázik, vagy van hibája, az igazi különbség csak az, hogy helyén van-e az illető értékrendje, és a helyén tudja-e ezt kezelni, ettől lesz valaki emberileg nagyobb a másiknál, nem a hibátlanságtól. Van aki kivágja a vidiből a cikis részeket, hogy tökéletesnek látszódjon, és van aki nem, mert tudja, hogy a lényeg nem ez. Azóta én is igyekszem így állni a dolgokhoz.

2019. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!