Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mit tennétek, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha ez történne?

Figyelt kérdés
Fáradtan hazajössz a munkából, élni sincs kedved. A párod meg vett valami qrvás cuccot, és abba tekereg neked, mert Valentin napra ezt adja neked ajándékba... De neked se kedved, se energiád most megdugni, ha akarnád se állna fel. Hogy mászol ki ebből?
2019. febr. 12. 18:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy hajlandó velem lefeküdni, az az ajándék??? Hát kösz... Én ezt nem gondolom "ajándéknak".
2019. febr. 14. 17:36
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Van némi különbség aközött, hogy "hajlandó velem lefeküdni", és aközött, hogy kiöltözik, készül rám, vár rám, csábít, kezdeményez.
2019. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"Hajlandó"? Egek, meg sem érdemled... Már annak is örülnöd kéne hogy ilyen felfogással "hajlandó eltűrni". Bár ennek az lehet az oka hogy nem ismer igazán. Majd belefárad hogy több energiát fektet a kapcsolatotokba mint te és ha van esze, kidob.
2019. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, hogy mit szólna, ha én is így állnék hozzá. Mostantól nem kap ékszert a szülinapjára, se virágot, helyette kötök egy masnit a farkamra, és meglóbálom neki. Király.
2019. febr. 14. 22:32
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérlek próbáld ki minél előbb amit írtál!

Egyébként eszem nincs hozzá hogy nem tudod értékelni a párod...

2019. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, őszintén (ha tényleg férfi vagy, és tényleg van párod), egy 10-es skálán mekkora faxkalapnak kell lenni ilyen felfogáshoz? Te semminek nem tudsz örülni? Azzal akar örömet szerezni, amiről úgy gondolja, hogy a legjobban örülsz neki. Fogadd el, örülj neki, és viszonozd hasonló kedvességgel. Aztán esetleg, ha alkalmas az időpont, beszélgess vele arról, hogy neked másféle igényeid (is) lennének. De nehogy már lefikázd azt, amiről ő úgy gondolja, hogy te annak örülnél a legjobban, és ezért meglep vele! Miféle ember vagy te, újra kérdem?
2019. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én szoktam értékelni a párom, és nem várok el anyagi dolgokat ajándékba, ellentétben vele. Nekem örömöt tud okozni egy kirándulás is, vagy bármi, ami szívből jön, pl ha vacsorával vár haza, vagy összebújva filmezünk, aztán szerelmeskedünk. De az, hogy qrvának öltözik, és úgy is viselkedik, az számomra nem "kedves ajándék", még ha szerintetek ez egy beteg felfogás, akkor sem. Szerintem meg az beteg, akinek ez többet ér, mint egy kedves, szolíd, szerető feleség.
2019. febr. 15. 08:04
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

Hát akkor szakíts vele, és keress másik nőt. Ahelyett, hogy itt nyavalyognál. Ki akadályoz?

2019. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor hát keress magadnak egy kedves, szolid, szerető feleséget. Ez a megoldás...

31/N

2019. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!